Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Geld

Optimo wordt Afas-salarisadmin St Maartenskliniek

06 september 2016 - 09:18ActueelSoftware & DevelopmentAfasOptimo
Rik Sanders
Rik Sanders

De Sint Maartenskliniek, een opleidingsziekenhuis voor houding en beweging, besteedt zijn salarisadministratie uit aan Optimo uit Leusden. De kliniek gebruikt voor zijn verloningen software van Afas. Optimo is ‘gold partner’ van deze, eveneens uit Leusden afkomstige, bedrijfssoftwareleverancier.

De Sint Maartenskliniek, met vestigingen in Nijmegen, Woerden, Boxmeer en Tiel, telt achttienhonderd medewerkers. Omdat het beheer van de salarisadministratie een flinke klus is geworden, zocht het ziekenhuis naar een specialist die dit werk op zich kan nemen.

Na een selectieproces kwam het ziekenhuis uit bij Optimo. Voor het bedrijf is het binnenhalen van het contract belangrijk omdat het wil uitbreiden in de zorgsector. ‘Met de branche-ervaring die we opdoen bij de Sint Maartenskliniek, kunnen we in de nabije toekomst meer ziekenhuizen ondersteunen op het gebied van bedrijfsprocessen’, hoopt directeur Daniel Ballijns.

Optimo

Optimo is gespecialiseerd in het automatiseren van administratieve enterprise resource planning (erp)-processen en het overnemen van deelprocessen, zoals salaris- en personeelsadministratie; in het bijzonder die draaien op Afas-software. Ook is het bedrijf actief geworden in detachering op het gebied van softwarebeheer en -onderhoud en medewerkerswerving en -selectie voor klanten.

Bij het bedrijf, dat startte in januari 2014, werken inmiddels 58 man. Hoewel Optimo in Leusden is gevestigd, net als Afas, zijn er geen directe verbanden tussen beide partijen, op een partnerovereenkomst na. Optimo was voorheen onderdeel van Verhoeve Holding, maar mede-oprichter Daniel Ballijns heeft sinds maart dit jaar alle aandelen in handen.

Meer over

eHRM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Optimo introdcueert ERP voor MKB

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Afas Software verlengt sponsorschap Circustheater

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs