Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

VOC Capital Partners stapt in WePrevent

Cybercrime
17 maart 2016 - 09:24ActueelCloud & InfrastructureWePrevent
Rik Sanders
Rik Sanders

VOC Capital Partners, het investeringsfonds van onder meer Han de Groot en Pieter Schoen, neemt een groot, niet nader omschreven belang in live camerabewaker WePrevent. Het Amsterdamse bedrijf levert live camerabewaking via internet. In videobewaking getrainde bewakers houden via internetcamera’s objecten in de gaten en informeren in geval van incidenten de politie met live camerabeelden zodat er snel kan worden ingegrepen.

WePrevent levert vanaf een vast bedrag per maand een persoonlijke bewaker die via internet met behulp van beveiligingscamera’s huizen en kantoren bewaakt, en inbraak en vandalisme voorkomt. Het bedrijf maakt gebruik van een beveiligde internetconnectie tussen de camera’s van het object en zijn meldkamer in Europese landen met lage uurlonen en een moderne internetinfrastructuur.

De in videobewaking getrainde bewakers houden een huis of kantoor gedurende de uren die een klant afneemt in de gaten. Zij worden ondersteund door intelligente software waarmee inbraak en vandalisme in een vroeg stadium valt te herkennen en te voorkomen. Ingeval van een incident reageert de persoonlijke bewaker volgens het overeengekomen protocol, bijvoorbeeld door een sirene aan te zetten en de politie te voorzien van live camerabeelden.  

Met de WePrevent-app kan een klant live meekijken en zijn logboek inzien dat een overzicht geeft van alle gebeurtenissen die opgemerkt worden. Daarnaast kan een klant de bewakingsdienst op ieder gewenst moment in- en uitschakelen en hiermee zijn beveiligingskosten zelf bepalen. Bedrijven kunnen met de dienst ook hun vals alarmmeldingen verminderen en hierdoor kosten besparen.

Investeerder én klant

Han de Groot, investeerder in WePrevent: ‘Ik had overal internetcamera’s rondom mijn huis hangen, maar liep tegen het probleem aan: wie houdt ze in de gaten en onderneemt actie als ik lig te slapen of van huis ben. Het nadeel van een klassiek alarmsysteem is dat je te laat bent als het afgaat. Ik ben toen op zoek gegaan naar een bedrijf dat in videobewaking getrainde beveiligers kon leveren om via mijn camera’s mee te kijken. Beveiligers kun je uiteraard inhuren, maar ik wilde geen mannen rondom mijn huis hebben lopen en de kosten ervan zijn onnodig hoog. Als internetondernemer zocht ik iets slimmers; toen WePrevent gevonden, en inmiddels naast klant ook investeerder geworden.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Licentie-koppeling VMware en Azure stopt, medisch drone-netwerk in de maak (en meer)

    Software & Development

    Unit4 breidt klantenbestand in publieke sector uit

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructure

    Advies GTIA aan msp’s: bouw nu EU-soevereine stack naast je Amerikaanse tools

    Cloud & Infrastructure

    Grootste softwaredeal ooit in de maak: Silver Lake wil Workday inlijven

    Data & AI

    Kort: Ai dwingt tot herbouw data-architectuur, Ryanair kiest voor Google Cloud (en meer)

    Google Big Tech
    Cloud & Infrastructure

    ‘Het zou niet wijs zijn om Amerikaanse technologie volledig te negeren’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs