Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Misco Solutions regelt ICT-beveiliging Dictu

11 februari 2015 - 11:07ActueelOverheidDictuMisco Solutions
Rik Sanders
Rik Sanders

Misco Solutions (voorheen SSC Services) heeft een grote order binnen gesleept bij Dictu, de it-organisatie van het ministerie van Economische Zaken (EZ). De ict-dienstverlener is de komende twee jaar de regiepartner voor de ict-beveiliging bij EZ. De aanbestedingsopdracht heeft een geraamde waarde van minimaal achttien miljoen euro. Dictu heeft de optie het contract met twee maal één jaar te verlengen.

Dictu zocht in de aanbesteding naar een regiepartner die in samenwerking met ict-beveiliging gespecialiseerde systeemintegratoren en fabrikanten onderhoud- en adviesdiensten kan aanbieden via een ‘one-stop-shop’. Misco Solutions heeft die regiefunctie nu toebedeeld gekregen door de daarvoor aangeschreven aanbesteding te winnen.

De geraamde contractwaarde van achttien miljoen euro kan nog hoger uitvallen, indien Dictu aanvullende adviesdiensten afneemt. De omvang daarvan is nu nog op nul gesteld, omdat het op dit moment niet te bepalen is wat het volume en frequentie is waarop deze opdrachten verstrekt zullen worden, schrijft Dictu in het aanbestedingsbestek. Bij het verstrekken van deze opdrachten binnen dit contract kan de it-organisatie van EZ ervoor kiezen om diensten los of in de vorm van een strippenkaart via nadere overeenkomsten af te nemen.

Daarnaast verwacht Dictu eveneens diensten te gaan verlenen aan andere onderdelen van de Rijksoverheid. Naast het onderhoud op zijn eigen beveiligingsinfrastructuur wil de ict-dienst dat de ‘one-stop-shop’ ook kan worden ingezet voor de beveiligingsinfrastructuur van deze rijksonderdelen.

Dictu is tevens bezig met het neerzetten van een cloudplatform. Atos kreeg deze opdracht in juni 2014. Onderhoudswerkzaamheden, aanvullende diensten en consultancy die hieraan gerelateerd zijn, vallen niet onder de reikwijdte van deze aanbesteding.

Regietaken

Als regiepartner krijgt Misco het volgende takenpakket:

1. Leveren van onderhoudscontracten voor alle beveiligingsapparatuur en software, zoals firewall-, infrastructuur-, anti-inbraak-, anti-malware- en anti-spam-oplossingen, voor zowel de generieke als de klantspecifieke netwerk- en applicatielandschappen;

2. Leveren van consultancy en technische ondersteuning bij het verhelpen van storingen en implementaties op diverse uiteenlopende beveiligingstechnologieën;

3. Leveren van advisering en ondersteuning bij het verhelpen van beveiligingsincidenten;

4. Leveren van consultancy bij de vernieuwing, uitbreiding en ontwikkeling van nieuwe diensten;

5. Leveren van advisering over upgrades, updates, bug fixes en uitbreidingen van hard- en software van de beveiligingsinfrastructuur;

6. Leveren van consultancy met betrekking tot advisering en ontwerp- en implementatiewerkzaamheden;

7. Indien gewenst, het volledig in beheer nemen van de beveiligingsproducten en het leveren van aanvullende diensten bij het verhelpen van beveiligingsincidenten volgens een vooraf afgesproken ‘service window’ en overige service level agreement (sla)-afspraken;

8. Het leveren en installeren van ‘embedded software’.

Meer over

Shared Service Centers

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    CEO Misco Solutions wint HPE Maestro Challenge

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Misco Solutions wint werkplektender Alliander

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs