Linkit wint vier van de vijf BZK-aanbestedingen

Ook consortium Cimsolutions sleept kwartet binnen

Dit artikel delen:
Winnaar

Detacheringshuis Linkit uit De Meern is geselecteerd voor vier van de vijf recente ict-inhuur-aanbestedingen van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK). Linkit had zich daarbij ingeschreven met een consortium van onderaannemers: Divetro, Bartosz, Motion10, Profource, JDriven, NGA en In2it. Het gaat daarbij om de diensten SSC-ICT, P-Direkt, Logius en UBR, RVB en Doc-Direkt.

De overeenkomsten gelden voor vier jaar. De aanbestedingen werden uitgeschreven en begeleid door IUC EZ.

Het consortium bestaat uit verschillende specialisten: Linkit is penvoerder van het consortium en adviseert daarnaast in systeemontwikkeling en technische beheervraagstukken. Divetro is expert in informatieanalyse, sourcing- en regievraagstukken en Bartosz is verantwoordelijk voor het testen en testmanagement.

Motion10 is specialist in portaal- en integratietechnologie (BizTalk/SharePoint) en Profource in Oracle ESB toepassingen. JDriven zorgt voor Java-ontwikkelaars en -architecten en NGA is gespecialiseerd in SAP HR beheer en consultancy. Tot slot is IN2IT is een coöperatie die mensen met autisme een kans biedt op de it-arbeidsmarkt en het consortium op deze wijze ondersteunt.

Vijf inhuurtenders

Per aanbesteding zijn diverse ict-inhuurpartijen geselecteerd. Hierbij het volledige rijtje met aanbestedende diensten en de winnaars:

 - UBR (Uitvoeringsorganisatie Bedrijfsvoering Rijk), Rijksvastgoedbedrijf (RVB) en Doc-Direkt: Linkit, Ordina, combinatie Cimsolutions (met Brunel, Verdonk, Klooster & Associates en SLTN IT Professionals).

De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 8 miljoen euro over de maximale looptijd van vier jaar

- SSC-ICT: Linkit, Ordina, combinatie Myler, Itaq, KPN Consulting en de combinatie Cimsolutions.

De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 180 miljoen euro over de maximale looptijd van vier jaar.

- P-Direkt: Linkit, IT-Staffing, Ordina, Itaq.


De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 16,5 miljoen euro over de maximale looptijd van vier jaar.

- Logius: Linkit, Devoteam, Ordina, combinatie Cimsolutions.

De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 52 miljoen euro over de maximale looptijd van vier jaar

- Kerndepartement, AIVD, RvIG (Rijksdienst voor identiteitsgegevens), Huurcommissie en Rijksdienst Caribisch Nederland: Itaq, Ordina, IT-Staffing, combinatie Cimsolutions.

De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt 36 miljoen euro over de maximale looptijd van vier jaar.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2016-10-28T08:15:00.000Z Rik Sanders


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.