Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Avanade digitaliseert juryproces Accenture Awards

04 november 2013 - 11:573 minuten leestijdAchtergrondSoftware & DevelopmentAccentureAvanade
Externe partij
Externe partij

vrijdag 8 november aanstaande vindt de uitreiking van de Accenture Innovation Awards plaats. Avanade, it-dienstverlener en dochteronderneming van Accenture en Microsoft, levert zijn bijdrage aan het thema met een speciaal ontwikkelde en innovatieve jurytool op basis van de Sharepoint-functionaliteiten van Microsoft Office 365. De tool stroomlijnt en ondersteunt het juryproces in één eenvoudige, gebruiksvriendelijke en overzichtelijke omgeving.

Wie ooit wel eens heeft gejureerd, weet dat dit een tijdrovende klus kan zijn. Waar voorgaande jaren alle ingezonden concepten handmatig werden samengevoegd, geprint en in ingebonden boeken werden verspreid onder de meer dan honderd juryleden, is het nu mogelijk om alle benodigde informatie online vanuit één platform te raadplegen. Met de tool kun je onder andere informatie over de concepten lezen, aantekeningen maken, stemmen voor de projecten en eerdere commentaren teruglezen. Dit levert de juryleden een aanzienlijke tijdsbesparing op en na de jurymeetings biedt het Accenture een snel en makkelijk overzicht van de resultaten.

“Dit is het eerste jaar dat we gebruik maken van deze tool en het is een erg prettige manier van werken. Alle benodigde documenten zijn centraal in SharePoint te raadplegen en het platform biedt de mogelijkheid om door te klikken naar handige externe documenten zoals video’s en websites. Al deze functionaliteiten zijn te bedienen via een tablet wat de oplossing erg flexibel maakt en wat het juryboek wat mij betreft overbodig maakt”, aldus Kees van den Berge, jurylid Accenture Innovation Awards.

‘Dit jaar zijn er meer dan duizend concepten ingezonden voor de awards en dit aantal neemt ieder jaar toe. In de afgelopen jaren werd voor elk jurylid een dik boek met inschrijvingen geprint’, vertelt Pieter Paul van Oerle, organisator Accenture Innovation Awards. “’Met de komst van dit nieuwe platform hebben de juryleden toegang tot een gestructureerde omgeving. Bovendien konden ze in de dagen voorafgaand aan de jurymeetings al op verschillende schermen, zoals tablet, pc of mobiel, de concepten doornemen en voorzien van commentaar. Hier is erg enthousiast op gereageerd en het heeft een kwaliteitsslag betekend voor het juryproces.’

De Accenture Innovation Awards is volgens de organisator in zeven jaar tijd uitgegroeid tot de grootste innovatiewedstrijd van Nederland. Accenture wil met deze wedstrijd een podium geven aan de meest succesvolle innovaties in Nederland. Tijdens de uitreiking op 8 november laat Avanade, samen met het Lotus F1 Team, zien wat innovatie betekent voor het Formule 1 Team. Gedurende de dag krijgen bezoekers de unieke mogelijkheid om te zien en te ervaren hoe Lotus F1 Team samen met Avanade hun zakelijke processen heeft heringericht om snellere besluitvorming en uiteindelijk snellere tijden op de baan neer te kunnen zetten, door effectief samen te werken.

De uitreiking van de Accenture Innovation Awards vindt plaats in de Convention Factory in Amsterdam.

Meer over

DienstenSharePointSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    British Post Office
    AchtergrondOverheid

    Britse postkantoorschandaal: Fujitsu-software leidde tot rechtsdwalingen met tragische gevolgen

    Start
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Vergunning voor datacenter EvoSwitch, piepjonge Perry haalt 1,6 miljoen op (en meer)

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs