Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Print365 maakt Team for Target nog productiever

Print365 maakt Team for Target productiever

02 december 2016 - 15:084 minuten leestijdAchtergrondInnovatie & TransformatieEpson
externe partij
externe partij

Toners die voortdurend leeg zijn, papier dat de hele tijd vastloopt, telkens moeten wachten tot een printer opgewarmd is. Als oprichter en eigenaar van telemarketingbureau Team for Target kende Camiel Croonen alle ergernissen van printen. Print365 van Epson bood uitkomst.

Team for Target is een klein bureau, maar had toch drie verschillende printers staan om alle soorten afdrukken te kunnen maken: een zwartwitprinter, een multifunctional voor full colour afdrukken en nog een kleine printer in de directiekamer voor het afdrukken van vertrouwelijke documenten. ‘Het waren allemaal oudere machines die storingsgevoelig waren: dan liep er weer één vast, dan moest er weer eens één schoongemaakt worden’, zegt Croonen, oprichter van Team for Target. ‘Individuele storingen zijn niet erg, maar als ik daar elke keer iemand naar moet laten kijken, tikt dat wel aan.’

Veel verbruik

Niet alleen de hoge kosten voor het beheer, maar ook de snelheid waarmee verbruiksmaterialen erdoor gingen, viel Croonen tegen. ‘In de drie printers zaten bij elkaar negen verschillende inkten, die allemaal op kunnen raken. Ik had altijd veel op voorraad, maar natuurlijk nooit de kleur die op dat moment nodig was. Dat irriteerde, want het kostte tijd.’ Sowieso merkte Croonen dat hij en zijn team veel tijd kwijt waren aan printopdrachten. ‘Het klinkt misschien als iets kleins, maar als een printer telkens dertig seconden moet opwarmen voor de eerste pagina eruit rolt, voelt dat op een gegeven moment wel als tijdverspilling.’

Omdat het met de zwartwitprinter en multifunctional niet mogelijk was beveiligde printopdrachten te printen, had Croonen nog een klein printertje voor het afdrukken van vertrouwelijke documenten. ‘Loonstroken bijvoorbeeld. Ik zag het persoonlijk niet zitten om die printopdracht te geven en dan iedere keer naar één van de grote openbare printers te moeten snellen.’

Eén printer voor alles

Team for Target werd enige tijd geleden ingeschakeld door Epson. Op die manier maakte Croonen kennis met Print365: voor een vast bedrag per maand kun je als organisatie printen zoveel je maar wilt, op een printer die past bij de behoeften. ‘Ik heb me laten adviseren door een expert van Epson, die ons de Workoforce Pro WF-R8590 DTWF A3-printer adviseerde; , zegt Croonen. ‘Ik schrok wel toen die werd bezorgd: hij was een stuk groter dan de drie printers die ik hiervoor had staan.’

De printer wordt standaard geleverd met voldoende inkt voor het afdrukken van 75.000 afdrukken: meer dan Croonen verwacht te zullen printen tijdens de driejarige looptijd van het abonnement. ‘Met ons verbruik krijgen we die inktzakken waarschijnlijk niet leeg. Maar als je uitrekent wat je in de loop der jaren aan toners hebt uitgegeven, kom je op een fiks bedrag. Dan is dit abonnement, dat afgestemd is op je printgedrag, veel voordeliger.’ Mocht de inkt onverhoopt op zijn, dan wordt verbruiksmateriaal automatisch bijbesteld. Bovendien heeft Croonen te allen tijde inzage in het verbruik via een online portal, waarop hij ook defecten kan doorgeven. ‘In het Print365-abonnement is ook drie jaar service op locatie inbegrepen. Een geruststellende gedachte mocht er een defect zijn’, aldus Croonen.

Niet weten wat je mist

Bijkomend voordeel van de printer noemt Croonen de mogelijkheid om te printen en scannen op A3-formaat. ‘Dat is typisch iets waarvan ik niet wist dat ik het miste, tot ik het kreeg. Sowieso is de afdrukkwaliteit van de printer erg hoog. In het verleden moest ik nog wel eens prints voor klanten maken, maar dat liet ik dan altijd bij een copyshop doen, omdat de kwaliteit van mijn oude printers niet goed genoeg was. Die tijden zijn voorbij.’ Team for Target maakt alle kwalitatief hoogwaardige afdrukken nu gewoon zelf. En door de inkjettechnologie gaat dit nog snel ook, want de printer hoeft niet op te warmen, de prints komen er direct na het geven van de opdracht uit. ‘Dat scheelt niet alleen in tijd, maar ook in energie. Het groene karakter van de printer is absoluut een voordeel. Ik probeer steeds meer zaken papierloos te doen, maar ik ontkom er niet aan bepaalde documenten af te drukken. Dat dit dan op een zo min mogelijk milieu belastende manier kan, is alleen maar goed’, stelt Croonen vast.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs