Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Innvolve onder nieuw management

14 februari 2023Cloud & Infrastructuur

Innvolve waarborgt de continuïteit, kennis en kunde. Ruud van den Broek geeft de algemene directie door aan Roel Rens en Freek Voogt.

Ruud van den Broek, oprichter van Innvolve heeft de algemene directie overgedragen aan Roel Rens en Freek Voogt. Zowel Roel als Freek zijn al geruime tijd bekende gezichten binnen het management van Innvolve. Roel is verbonden aan Innvolve als CTO en Freek is Commercieel Directeur. Ruud blijft bij Innvolve betrokken als één van de contactpersonen voor relaties. De overdracht van het dagelijks management is in de loop van het eerste kwartaal van 2023 afgerond.

Innvolve is Microsoft Solutions Partner voor Digital & App Innovation, Infrastructure en Modern Workplace. Via de Business Unit Consultancy ondersteunt Innvolve klanten met extra IT-capaciteit of een tijdelijke kennisinjectie, vanuit de Business Unit Solutions voert Innvolve voor diverse opdrachtgevers de regie op projecten en beheer.

Ruud van den Broek – “Optimistische mensen durven vooruit te kijken. Innvolve is sinds de oprichting in 2005 een bevlogen team dat dag en (indien nodig) nacht klaar staat voor onze opdrachtgevers. Deze stap garandeert de continuïteit en kracht van Innvolve. Het huidige karakter om vanuit pure betrokkenheid klanten verder te helpen en innovatie mogelijk te maken blijft zo behouden.”

Roel Rens – “Innvolve heeft vaak een sleutelrol binnen belangrijke technologische initiatieven van onze relaties. Diepgaande kennis van het Microsoft portfolio en betrokkenheid bij de processen van onze klanten maakt dit mogelijk. Door onze kennis verder te ontwikkelen, gaan we een nog grotere bijdrage leveren aan de innovatiekracht van onze opdrachtgevers”.

Freek Voogt – “Bevlogenheid, passie en drive voor het IT-vak blijven de uitgangspunten van Innvolve. We hebben ons niet alleen ontwikkeld tot een vooraanstaand kennishuis, maar onderscheiden ons ook als werkgever. Bij Innvolve doen we vette projecten bij gave klanten, dat is uiteindelijk waar het allemaal om draait!”

Over Innvolve Met een team van ruim 120 Innvolvers werkt Innvolve aan IT-projecten voor klanten in heel Nederland. Op locatie van de klant of vanuit haar kantoor in Vught. Innvolve weet precies wat het wil, namelijk de beste dienstverlener van Nederland zijn op het gebied van Microsoft technologie. Niet zomaar een ambitie natuurlijk, maar een serieus doel. En wat is er nou krachtiger dan de combinatie van volledige focus en een duidelijk doel!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Cloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Open Dutch Fiber slaan handen verder ineen

    EU digitale
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland in Europees consortium voor digitale gemeenschapsgoederen

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia-topman wilde 40 procent personeel in Europa ontslaan

    Overheid

    VVD: wij willen een ‘AcICT on steroids’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs