Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Jortt wint de belangrijkste ICT-prijs van Nederland

3 november 20173 minuten leestijdFinanciële dienstverlening

Tijdens een spectaculaire awardshow in het Beatrix Theater in Utrecht zijn op 31 oktober de winnaars bekendgemaakt van de Computable Awards 2017. Als ICT-leverancier van het Jaar voor het MKB is Jortt de winnaar. Jortt neemt hierbij het stokje over van TU Delft/Envision (winnaar van 2016) en Exact (winnaar van 2015).

De nominatie van de Computable Awards jury heeft Jortt te danken aan de realtime bankkoppeling met bunq en de verregaande automatisering van de boekhouding vanaf de banktransacties. De jury hierover: “Boekhoudprogramma Jortt verwerkt realtime de banktransacties van bunq. Jortt heeft deze realtime verwerking gekoppeld aan haar zelflerende software, die enkel aan de hand van een banktransactie, zelf een volledige boeking kan maken. Dat zorgt ervoor dat steeds meer handwerk wordt vervangen door robotisering en dus door servers achter de schermen wordt gedaan. Ideaal voor het MKB en dus voor de algemene jury reden om Jortt als ICT-leverancier van het Jaar voor het MKB te nomineren.” 

Een grote stap dichter bij het ultieme doel 
Hilco de Roo, commercieel directeur van Jortt over het winnen van de prijs: “Jortt is zeer blij en trots op deze prijs. Jortt heeft een eigenwijze visie op het boekhouden en is de jury dankbaar dat zij het lef heeft gehad deze visie te onderbouwen en te erkennen. Het onderscheidende vermogen van het product en de leverancier waren vooraf de belangrijkste beoordelingscriteria van de jury, daar hebben ze zich duidelijk aangehouden. 

Jortt zat in een stevige pool, met daarin onder andere ABN AMRO, PCI, Xerox, Rout-IT en Aces Direct. Bedrijven die allemaal hun sporen hebben verdiend binnen het MKB. Het is ongelofelijk gaaf dat Jortt er als ‘newbie’ met de prijs vandoor gaat.” 

Voor Jortt is het winnen van de prijs weer een goede stap naar haar ultieme doel; dat op een dag boekhouden geen boekhouden meer heet, maar Jortt’en. 

Over Jortt 
Jortt is een intuïtief boekhoudprogramma gemaakt voor ondernemers. Dankzij de unieke boekhoudmethode ‘Ondernemer Gericht Boekhouden’ kunnen ondernemers zelf eenvoudig de boekhouding voeren. Door enkel de bankmutaties in te lezen en daar facturen aan te koppelen wordt de boekhouding verder geheel automatisch gedaan. Van btw-aangifte, winst- en verliesrekening, balans, de jaarrekening tot en met de jaarafsluiting. 

Jortt is geschikt voor bedrijven in de categorie ‘Klein en Micro’. Oftewel, van zzp’er tot eenmanszaak, vof, maatschap en bv tot een omzet van € 12 miljoen per jaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform voor 2,9 miljard dollar

    ActueelData & AI

    Cyberverzekeringen schieten tekort terwijl risico’s groeien

    Contract ondertekenen
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Capgemini koopt Nederlandse dochter Delta Capita Group

    Rabobank
    ActueelData & AI

    Ai helpt geplaagde Rabobank in strijd tegen witwassen

    Touwtrekken duel strijd gevecht battle
    OpinieFinanciële dienstverlening

    Opensource en eigendom vormen geen culturele strijd

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Topicus lanceert bankingplatform: Akkuro

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs