Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Toshiba presenteert nieuwe videowall units

10 februari 2015 - 14:12ActueelCloud & InfrastructuurToshiba
externe partij
externe partij

Toshiba Europe heeft zijn nieuwste serie videowall units op de vakbeurs Integrated Systems Europe 2015 getoond. Er worden twee verschillende modellen op de markt gebracht, de TD-X552X en de TD-X552M, waarmee er een optimale versie is voor zowel professionele gebruikers als installateurs.

De videowall units van Toshiba kunnen in standalone-opstelling worden gebruikt, maar ook als onderdeel van een groter tegelscherm. En dat maakt ze geschikt voor uiteenlopende toepassingen als infoscherm of in controlekamers. Maar liefst honderd schermen (10×10-configuratie) kunnen maximaal onderling worden gekoppeld tot één enorm rechtopstaand of liggend scherm, waarop beelden in hoge definitie worden weergegeven. Ondanks hun forse schermafmetingen, hebben de units een ultradunne rand (3,5 millimeter), zodat op elke gewenste plek een vrijwel naadloos groot scherm kan worden gecreëerd.

Bovendien is met beide nieuwe modellen koppeling van maximaal vier units (2×2-configuratie) in ultra high definition (uhd) mogelijk, zonder dat daarvoor speciale pc-apparatuur nodig is. Een afzonderlijke content-input voor elk scherm is niet meer nodig, slechts één input-naar-output via DisplayPort 1.2a volstaat voor alle schermen.

Zowel het TD-X552X- als het TD-X552M-model biedt een superieure beeldkwaliteit met een hoge helderheid voor gebruik op plaatsen met veel licht. Zo blijft het beeld ook bij felle lichtomstandigheden goed zichtbaar. De TD-X552X levert een helderheid van 700 cd/m2; bij de TD-X552M is dit 500 cd/m2. Beide modellen bieden een 178-graden kijkhoek, zodat de schermen vanuit een groter kijkgebied goed zicht bieden.

Nieuw op deze videowall units is de ingebouwde mediaspeler, voor eenvoudig contentmanagement zonder externe speler. Met de ingebouwde mediaspeler kunnen beelden, muziek of video’s via usb worden afgespeeld, afhankelijk van specifieke bedrijfsbehoeften.

Voor nog meer flexibiliteit en mogelijkheden voor het afspelen van content, zijn beide nieuwe videowall units uitgerust met een brede variatie aan input- en output-aansluitingen – waaronder RS-232/LAN – zodat in alle vrijheid content van uiteenlopende bronnen kan worden afgespeeld.

Meer over

CMS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs