Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

2N introduceert intercom met Axis’ Artpec 7-chipset en 10″ touchscreen

16 juni 2021Security & Awareness

2N, wereldwijde leider in IP intercom-systemen en systemen voor toegangsbeheer heeft de 2N® IP Style intercom gelanceerd met een next-gen platform ondersteund door een Axis processor.

Door gebruik te maken van de verwerkingskracht van Axis’ Artpec 7-chip en de flexibiliteitsvoordelen van edge IP-devices, geeft de 2N® IP Style de gebouweigenaar of gebruiker en bewoner alle benodigde informatie die nodig is voor de toegangsbeveiliging. Dankzij deze nieuwe chipset kan het intercom-platform meerdere gelijktijdige full HD-streams verwerken en levert het een full-colour beeld zonder kunstlicht. De integratie van 5MP camera’s met Wide Dynamic Range-technologie (WDR) zorgt voor volledige beeldkwaliteit en identificatie van de bezoeker, zelfs bij duisternis of onregelmatige lichtkwaliteit. Op deze manier zet deze intercom een nieuwe standaard voor gebruiksgemak en veiligheid in gebouwen.

De 2N IP Style is uitgevoerd met een groot 10” LCD-touchscreen wat een compleet en gedetailleerd beeld geeft van binnenkomende personen. Om de levensduur te garanderen, wordt het beschermd door krasbestendig gehard glas van 4 mm. Het touchscreen is uitgevoerd in ‘smartphone-stijl’ met instant response en mooie animaties.

De nieuwe intercom-unit maakt snellere en eenvoudigere toegang mogelijk doordat het breedste scala aan toegangscontrole-technologieën ondersteund wordt, waaronder de nieuwste en snelste Bluetooth-technologie voor mobiele toegang, WaveKey en alle kaarttechnologieën. 

Doordat de WaveKey-toegangstechnologie in de intercom geïmplementeerd is, ondersteunt de 2N® IP Style Touch-, Tap in App- en Motion-modus. De Motion-modus houdt in dat als een gebruiker een geautoriseerde applicatie op zijn mobiele device heeft, de camera elke beweging van deze persoon registreert (in een gezichtsveld van 170°) en de deur dan automatisch opent. De 2N® IP Style unit is ontworpen en geproduceerd op basis van open protocollen, zodat het, net als andere intercoms uit het 2N portfolio, kan worden geïntegreerd met de beste hoogwaardige systemen van derden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    labhack
    AchtergrondSecurity & Awareness

    De labhack en de schade: wet versus digitale praktijk

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCarrière

    Kort: Kabinet steekt 430 miljoen in techindustrie, Defensie werft hackers (en meer)

    AchtergrondCarrière

    ‘Mbo’ers willen de it in, maar stagemuur houdt ze tegen’

    Liveblog Cybersec
    ActueelSecurity & Awareness

    Liveblog Cybersec 2025 – dag 2

    ActueelOverheid

    Kort: Oracle sky high dankzij Stargate, Amsterdamse Dyme naar Risk (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs