Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Alcadis voegt TP-Link toe aan portfolio

5 maart 20203 minuten leestijdChannelCloud & Infrastructuur

Alcadis is benoemd tot Value Added Distributeur van TP-Link, een wereldwijde aanbieder van betrouwbaar netwerkapparatuur. Door het hoge gebruiksgemak, de krachtige prestaties en zeer goede prijs/kwaliteit verhouding is TP-Link marktleider op de consumentenmarkt en wint het snel terrein in de zakelijke markt.

Met de toevoeging van TP-Link beschikt Alcadis nu over een nog breder portfolio van netwerkproducten voor het MKB-segment. Alcadis gaat van start met de verkoop van de zakelijke Wi-Fi oplossing Omada en de TP-Link switches. 

De zakelijke Wi-Fi oplossing Omada

TP-Link biedt met Omada een zakelijke draadloze netwerkoplossing die flexibel, veilig en gemakkelijk te implementeren is. De access points uit de Omada-serie zijn gemakkelijk te beheren via de Omada Cloud Controller, de Omada Software Controller en de intuïtieve Omada App. Hiermee zijn gebruikers in staat om volledige Omada-netwerken remote te beheren. Bovendien zijn de Omada Access Points uitgerust met captive portal opties. Doordat SMS- en Facebook-authenticatie ook mogelijk is, wordt het voor bezoekers nog makkelijker te verbinden met het Wi-Fi netwerk voor gasten.

TP-Link switches

TP-Link beschikt over een ruim assortiment switches. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er gebruiksvriendelijke plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

“Alcadis is verheugd met de toevoeging van het netwerkportfolio van TP-Link”, aldus Joop Ausma, Sales Manager Enterprise bij Alcadis. “TP-Link heeft veel naamsbekendheid opgebouwd vanuit de consumentenmarkt. Hier kunnen zij flink van profiteren nu TP-Link de zakelijke markt wilt gaan veroveren. Met het brede partnerkanaal van Alcadis en onze kennis van de markt zie ik enorm veel potentie in deze nieuwe samenwerking”.

Frank Damen, Channel Director bij TP-Link voegt hier aan toe: “Wij hadden direct Alcadis voor ogen als distributeur. De kennis van networking, haar loyale en diverse partnerkanaal en de focus op connectiviteit waren voor ons de eigenschappen om de samenwerking aan te gaan”.

De producten van TP-Link zijn per direct beschikbaar bij Alcadis.

Over Alcadis

Alcadis, gevestigd in Houten, is een netwerk specialist met een focus op breedband en draadloze connectiviteit. Met een innovatief productportfolio en onze professional services zijn wij een waardevolle distributeur & partner voor Internet Service Providers, operators en een breed resellerkanaal. In samenwerking met onze partners realiseren wij betrouwbare en duurzame netwerken voor geavanceerde IP diensten.

Over TP-Link

TP-Link is een wereldwijde aanbieder van betrouwbaar netwerkapparatuur. Door het hoge gebruiksgemak, de krachtige prestaties en zeer goede prijs/kwaliteit verhouding is TP-Link marktleider op de consumentenmarkt en wint het snel terrein in de zakelijke markt. Vooral in het MKB is TP-Link ontzettend populair.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs