Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Avit Group en Wingmen bundelen krachten

5 januari 20223 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Investeerder Quadrum Capital ondersteunt internationale groeiambities

Vianen – Avit Group, netwerk integrator en managed service provider, gaat samen met het Deense Wingmen. Het partnerschap betekent een belangrijke stap in de ambities van beide partijen om een specialistisch netwerk van Cisco Gold gecertificeerde integrators en managed service providers op te bouwen in Europa. Om die ambities te realiseren hebben Avit en Wingmen participatiemaatschappij Quadrum Capital aangetrokken.

Belangrijke stap in realisatie groeiambities

Avit heeft de afgelopen jaren geïnvesteerd in nieuwe producten en diensten en daarmee haar positie als Cisco en Microsoft Gold Partner verder versterkt. De afgelopen periode heeft Avit invulling gegeven aan haar internationale ambities met Avit International en Avit België en zijn er kantoren in de Verenigde Staten en Azië geopend om de 24/7 follow-the-sun managed services dienstverlening verder uit te breiden. Het samengaan met Wingmen betekent een zeer belangrijke stap in de verdere realisatie van een Europees platform. In totaal beschikken beide organisaties over ongeveer 250 Cisco en Microsoft gecertificeerde specialisten en software developers. De gezamenlijke omzet van Avit en Wingmen is ruim 100 miljoen euro in 2021.

Samenwerking garandeert continuering van groei

Ronald Kraanen, CEO Avit Group: “De samenwerking met Wingmen is voor ons een belangrijke stap in de realisatie van een specialistisch netwerk van Cisco Gold Partners in Europa. We zien veel overeenkomsten in onze ambities, bedrijfsfilosofie en cultuur. Het ontwikkelen van nieuwe en innovatieve businessmodellen in de IT-infrastructuur gaat enorm snel. Bij onze klanten is veel behoefte aan functionele integratie. Wij hebben de ambitie om sneller en meer IT-oplossingen en diensten te ontwikkelen om de belangrijke transities en innovaties waar onze klanten, vooral multinationals en publieke opdrachtgevers, voor staan te kunnen ondersteunen. Door onze kennis en expertise te bundelen met de kwaliteit en kennis van Wingmen ontstaan synergievoordelen, die ons beiden in staat stellen onze doelen nog sneller te realiseren.”

Kåre Christensen, CEO bij Wingmen: “Wij zijn blij dat we de samenwerking met Avit Group hebben gerealiseerd. Onze internationale ambities en doelstellingen op de langere termijn sluiten exact op elkaar aan, en we behoren beide tot de top van de markt. Door deze samenvoeging ontstaat een sterk partnership dat over ongeëvenaarde kennis en ervaring beschikt als het gaat om de producten en diensten van Cisco. Ik kijk ernaar uit om samen met Avit te werken aan een toekomstbestendige IT-infrastructuur bij onze klanten en tegelijkertijd onze gezamenlijke doelen te bereiken.”

Rien Nagel, Partner bij Quadrum Capital: “Als onafhankelijke investeringsmaatschappij helpen wij bedrijven met het verantwoord realiseren van hun groeiambities. Avit Group en Wingmen zijn twee zeer gerenommeerde partijen en realiseren reeds een enorme groei. Met deze samenwerking en door hun kennis en expertise uit te wisselen, kunnen zij met onze steun deze groei verder versnellen. Ik ben trots op het feit dat wij hier een waardevolle bijdrage aan kunnen leveren.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs