Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Cloud Distributie biedt partners een eigen Cloud

Cloud Distributie biedt partners een eigen Cloud

8 maart 2017Cloud & Infrastructuur

De Cloud distributeur voor VoIP telefonie, hosted telefoon centrales en internet, lanceert naast haar bestaande Telecom marketplace een geheel nieuwe Cloud Marketplace. Deze Cloud Marketplace ondersteunt partners met de levering, facturatie en uitrol van unieke Cloud Diensten zoals domeinnamen, SSL certificaten, Email diensten, Virtual Private Servers, Office 365 en Acronis Backup.

Via het Cloud Distributie platform opent de partner zijn eigen Cloud Marketplace, die geheel anders is dan wat tot nog toe is gezien. Een uniek cloudplatform inclusief een klanten omgeving en eindgebruiker CloudStore. De partner levert bovendien alle cloud services in eigen look-and-feel.

De Cloud Marketplace levert een snelle uitrol van cloud-based diensten, middels een betaalmodel op abonnement- of consumptiebasis. In de klanten omgeving kan de partner de keuze maken zijn klanten op rekening te leveren of middels een payment gateway zoals iDeal of bankbetaling. Partners kunnen zo ook domeinnamen van klanten beheren en bundelen met de cloud-diensten van o.a. Microsoft, wat resulteert in een onderscheidende toegevoegde waarde voor de klant. Deze cloud-oplossingen en -services zijn beschikbaar in de eigen branded cloud storefront van de partner. Dit maakt hen de single-source cloud leverancier en trusted advisor waar klanten naar op zoek zijn.

Sinds enkele maanden is Microsoft CSP (Office 365 per maand) verkrijgbaar. In het Cloud Solution Provider-programma beheer je de verkoop en is de partner verantwoordelijk voor de factureringsrelatie. Als CSP kan je je eigen Cloud Marketplace gebruiken om klanten toe te voegen, abonnementen te beheren en de facturering automatisch af te handelen onder je eigen Microsoft CSP contract. Hierdoor voldoet iedere CSP partner ook direct aan de Microsoft voorwaarden door aan klanten zelf te factureren.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Maak ai saai!

    ActueelData & AI

    Cisco sorteert voor op komst van ai-agenten

    AchtergrondData & AI

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert Nederland

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs