Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Energiemissie | Trenton; de nieuwe toonaangevende kracht in energiebeheer

17 januari 2024Software & DevelopmentEnergiemissie

Energiemissie en Trenton, twee prominente spelers op het gebied van SaaS-oplossingen voor professioneel energiebeheer, kondigen hun samenwerking aan. De twee innovatieve bedrijven gaan samen als marktleider verder onder de naam Energiemissie|Trenton. Gezamenlijk gaan zij nog meer professionele oplossingen aanbieden, om energiebeheer en energiemanagement nog doeltreffender en efficiënter uit te kunnen voeren.

In de afgelopen maanden heeft een succesvolle integratie op alle bedrijfsonderdelen plaats gevonden. Nu ligt de focus op de verdere ontwikkeling van de professionele en gebruiksvriendelijke portal. De SaaS-applicatie speelt een centrale rol in de missie om de Energiemissie | Trenton opdrachtgevers te helpen bij het verwezenlijken van hun duurzaamheidsambities.

 

“De ontwikkelingen in onze markt gaan snel en de impact van energie op de samenleving wordt steeds belangrijker. Onze krachtenbundeling geeft ons de capaciteit om de markt nog beter te bedienen met innovatieve oplossingen in onze applicatie” – aldus Ron van der Sluis. “Het DNA van beide bedrijven heeft een hele grote match; beide gedreven om klanten succesvol te laten zijn in energiebeheer, dit maakt ons samen de partij die het beste gereedschap kan leveren”, vult Rob Hoijtink aan.  

 

Samen sterk voor een duurzame toekomst

Energiemissie en Trenton, ISO-gecertificeerde (27001 en 9001) softwarebedrijven, hebben gezamenlijk 30 jaar ervaring en bedienen ongeveer 5.300 organisaties met hun software-systemen en diensten. Met de Energiemissie|Trenton applicaties zijn opdrachtgevers in staat energiebeheer en energiemanagement succesvol naar een hoger plan brengen. Ook kunnen in de applicatie complexe energiefacturen razendsnel digitaal gevalideerd worden, hiermee zijn handmatige controles met kans op foutieve beoordelingen verleden tijd. 

 

“Met meerdere teams bouwen aan vernieuwingen en een nog professioneler platform, dat zal voor onze huidige en toekomstige opdrachtgevers van grote betekenis zijn” vervolgd René Vonk. David Godeschalk reageert en geeft aan “Van beide kanten zijn opdrachtgevers heel positief over onze fusie, wij brengen het beste van twee werelden samen om te werken aan een duurzame toekomst”.  

 

Markten

Energiemissie | Trenton is sterk vertegenwoordigd in vele segmenten, waaronder overheden, instellingen en bedrijven met vele energie-aansluitingen en of (tussen)meters. De producten zijn modulair opgebouwd en zijn ook white-label beschikbaar. Vanuit Apeldoorn en Diemen zullen de diensten en producten worden geleverd. 

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Overheid

    GouwIT neemt contract Centric over bij Rotterdam

    Data & AI

    Ai-versie van Siri slimmer en krachtiger

    Software & Development

    Nominaties: 10 ict-projecten die uitblinken in klantervaring

    Data & AI

    8 vragen over de Nederlandse AI-fabriek

    Data & AI

    Kort: Anthropic bang van zich zelf, verouderde facturatie werkt wanbetaling in de hand (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs