Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

ETTU brengt SaaS producten onder in Debble

13 maart 2017Cloud & Infrastructure

ETTU brengt de ontwikkeling en marketing van haar Software as a Service (SaaS)-producten in de Microsoft Cloud onder in een aparte organisatie, genaamd Debble. Debble is 100% onderdeel van ETTU en biedt out-of-the-box SharePoint en Office 365 toepassingen voor organisaties wereldwijd.

ETTU brengt de ontwikkeling en marketing van haar Software as a Service (SaaS)-producten in de Microsoft Cloud onder in een aparte organisatie, genaamd Debble. Debble is 100% onderdeel van ETTU en biedt out-of-the-box SharePoint en Office 365 toepassingen voor organisaties wereldwijd.

Sinds 2009 is ETTU al actief in het realiseren van standaard SharePoint toepassingen. Voorheen waren deze toepassingen bekend onder de eConnect-productlijn, maar vanaf 2017 worden deze producten ontwikkeld en vermarkt onder het Debble merk. Hieronder vallen het social intranet Workplace, het innovatie platform Ideation en de template generator Create. Onder andere Arcadis, Feenstra en de Hero Group maken al gebruik van Debble.

Eric-Jan Vroon, directeur van ETTU en managing director van Debble: “De afgelopen jaren is ETTU enorm succesvol geweest in het realiseren van SaaS-producten onder de eConnect naam. Wij geloven namelijk dat organisaties het wiel niet opnieuw hoeven uit te vinden. Door onze productontwikkeling onder te brengen in Debble zijn we nog beter in staat om onze producten aan te passen aan de wensen van onze klanten en de aanpassingen die Microsoft doorvoert. Bovendien zetten we met Debble ook internationaal gezien een sterk merk neer.”

Debble biedt haar producten aan door middel van het partnermodel. Naast ETTU zijn dit verschillende ICT-bedrijven in Nederland en daarbuiten. ETTU blijft zich richten op de ondersteuning van organisaties met de realisatie van de moderne werkplek door gebruik te maken van Azure, Office 365, SharePoint en.NET technologie en zet waar mogelijk Debble in.

Meer informatie over Debble en haar producten vind je op www.debble.com.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    puzzel
    Azure

    Microsoft-dienstverleners Wortell en Ettu fuseren

    IaaS
    Azure

    ‘We willen samen vier verticale markten veroveren’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs