Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

FIQAS komt met real-time billing oplossing

19 mei 2020Financiële dienstverlening

De Aalsmeerse facturatiespecialist FIQAS Software heeft zijn facturatieplatform Abillity® uitgebreid met een real-time billing oplossing. Hiermee kan FIQAS de honderden miljoenen transacties die door de systemen van klanten worden gegenereerd 24/7 probleemloos real-time factureren. De generieke billing oplossing is mede ontwikkeld op basis van input van OLX, een wereldwijd toonaangevende online marktplaats. OLX is tevens de eerste klant van FIQAS die deze nieuwe functionaliteit inzet.

FIQAS verzorgt financiële processen zoals tariferen, factureren en incasseren. De basis voor deze dienstverlening is het eigen facturatieplatform Abillity®. FIQAS verwerkt voor klanten onder andere transacties rond telefonieverbruik of dataverbruik, havengeldtransacties, verzonden postpakketten, tanktransacties en parkeertransacties. In het geval van OLX, waarvoor FIQAS sinds 2018 als global supplier actief is, gaat het om de facturatie van advertenties en banners.

Floriane Gramlich, Director Product Monetization van OLX, “Toen we FIQAS vroegen om ons te helpen met het realtime verwerken van transacties voor onze internationale marktplaatsen, kwamen ze snel met een robuuste oplossing. Deze realtime factureringsoplossing is voor ons essentieel bij het realiseren van onze wereldwijde groeiambities.”

Relevant voor snelgroeiende en internationaal opererende klanten als OLX is dat de real-time billing component, net als de andere componenten van het Abillity® platform onbeperkt schaalbaar is. Er is dus geen maximum aan het aantal te verwerken transacties: de oplossing groeit mee met de groei van OLX. Daarnaast ondersteunt ook de real-time oplossing de flexibiliteit van het Abillity® platform, bijvoorbeeld op het gebied van btw-regimes die per land aanzienlijk kunnen verschillen.

Voor OLX wordt de Abillity® real-time billing oplossing van FIQAS op dit moment ingezet voor brands in twaalf landen in Azië, Afrika en Zuid-Amerika. Inmiddels maken ook andere klanten gebruik van deze oplossing.

Rob Geleijn, directeur van FIQAS, is overtuigd van de toegevoegde waarde van de real-time billing oplossing voor OLX en andere klanten van FIQAS: “Met een gestandaardiseerd en geautomatiseerd facturatieproces hebben onze klanten een steeds beter inzicht in hun revenue streams. Ze krijgen er meer grip op en dat tegen lagere kosten. Zeker voor een wereldwijd actief bedrijf als OLX, dat de FIQAS oplossing uiteindelijk in drieëndertig landen gaat gebruiken, levert dat enorme financiële en operationele voordelen op.”

Meer informatie? Erik Henselmans / 06 – 13135273 of erik.henselmans@fiqas.nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Hoe krijgen we weer grip op cloud-kosten?

    De enorme toename van public cloud gebruik binnen organisaties zorgt voor uitdagingen in de relatie tussen IT en Finance. Samen zijn ze de grip op de cloud-kosten kwijtgeraakt.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Gartner ziet veel vraag naar servers, Bird vliegt niet uit (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Grootste Apple-winkel Amac op Zuidas, NS en Transdev kijken naar Rivier (en meer)

    Stil, doofpot, geheim
    Cloud & Infrastructuur

    ‘VS‑sanctie op cloud legt Nederland in één klap stil’

    Overheid

    ‘Toeleveringsketens moeten op de schop in tijden van onzekerheid’

    Innovatie & Transformatie

    Kort: 35 miljoen voor open science, Connected Trade Network van start (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Vijf innovaties die de horeca efficiënter maken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs