Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Giordano Albertazzi aangesteld als nieuwe CEO Vertiv

11 januari 20233 minuten leestijdCarrière

Vertiv (NYSE: VRT), een wereldwijde leverancier van kritieke digitale infrastructuur en connectiviteitsoplossingen, kondigt aan dat Giordano Albertazzi sinds 1 januari de rol van CEO op zich heeft genomen en is benoemd tot lid van de Raad van Bestuur.

“Ik voel me vereerd dat ik als CEO aan het roer van Vertiv mag staan,” zegt Albertazzi. “Ik kijk ernaar uit om nauw samen te werken met ons managementteam en onze medewerkers over de hele wereld. Samen kunnen we de waarde die we onze klanten bieden blijven vergroten, onze financiële prestaties verder versterken en langetermijnwaarde voor onze aandeelhouders creëren. Zoals ik met de medewerkers van Vertiv al heb gedeeld, zullen we werken aan het bereiken van ons volledige potentieel. Dit doen we door ons te richten op het opbouwen van een high-performance cultuur van samenwerking en innovatie, het institutionaliseren van operationele uitmuntendheid en uitvoering en door te zorgen voor winstgevende groei en verbeterde cashflow.”

Dave Cote, Executive Chairman bij Vertiv: “Met meer dan twintig jaar operationele en zakelijke ervaring bij Vertiv en mooie prestaties in zowel Europa als Amerika is Giordano de juiste persoon om Vertiv vooruit te helpen. Hij speelde een belangrijke rol bij het aansturen van aanzienlijke operationele en financiële verbeteringen toen hij leiding gaf aan de EMEA-regio, en bij het voortdurend verbeteren van de prestaties van de organisatie in Noord- en Zuid-Amerika. Hij begrijpt hoe je een goed presterende cultuur opbouwt en in stand houdt. Giordano’s operationele expertise en diepgaande kennis van de activiteiten en klanten van Vertiv zijn cruciaal om de prestaties voortdurend te verbeteren en tegelijkertijd de macro-economische onzekerheid het hoofd te bieden.”

Als CEO zal Albertazzi ernaar streven om Vertiv’s klantgerichtheid te vergroten door te focussen op de infrastructuur en de zakelijke behoeften van datacenter-, communicatienetwerk- en industriële toepassingen. Albertazzi neemt de rol van CEO op zich in een tijd van een aanhoudende sterke vraag in de datacenter-eindmarkten van Vertiv. Het bedrijf meldde een record orderportefeuille van 4,7 miljard dollar aan het eind van het derde kwartaal van 2022.

Vertiv kondigde in oktober 2022 zijn CEO-opvolgingsplan aan en sindsdien nam Albertazzi de rol van Chief Operating Officer op zich. Hierbij werkte hij nauw samen met voormalig CEO Rob Johnson, om een naadloze overgang te garanderen. Albertazzi wordt niet alleen CEO, maar blijft ook President Americas totdat er een opvolger is benoemd. Nu hij niet langer de rol van COO vervult, zal het operationele toezicht liggen bij de regionale presidenten, zodat zij zich verder kunnen concentreren op de regionale prestaties.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Vrouwe Justitia
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Rood stoplicht
    ActueelOverheid

    Geen nieuwe staatssecretaris voor Digitalisering

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs