Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

ilionx en Sogelink tekenen mantelovereenkomst met Provincie Noord-Brabant

9 januari 2025Overheidilionx

ilionx en Sogelink hebben samen de aanbesteding van Provincie Noord-Brabant gewonnen op Perceel B. Dit houdt in dat zij aan de slag gaan met het realiseren en doorontwikkelen van data- en informatieproducten en het toepassen van nieuwe techniek op het gebied van data analytics, data platformen, datavisualisatie, low-code applicatieontwikkeling en datamanagement. Hierdoor kan de provincie efficiënter en effectiever met data werken en innovatieve en passende oplossingen voor haar klanten leveren vanuit het bestaande Azure-platform. Het gaat om een aanbesteding van twee jaar met tweemaal de optie tot stilzwijgende verlenging van één jaar, waarbij ilionx de hoofdaannemer is en Sogelink de onderaannemer.

Efficiëntere en effectievere informatievoorziening
Provincie Noord-Brabant maakt steeds meer gebruik van data. Dit biedt kansen voor het verbeteren van werkprocessen en voor het maken van betere beleidskeuzes. In dit kader was de provincie op zoek naar partners die capaciteit en advies kunnen leveren op het gebied van beheer, analyse en ontwikkeling van het provinciaal Azure data- en power platform. Als datapartners van de provincie ondersteunen ilionx en Sogelink het datateam dat zich bezighoudt met delivery projecten binnen de bestaande en gecontroleerde architectuur en omgeving. Hierbij is ilionx de data- en power platform specialist en Sogelink de geo-specialist. Daarnaast ontfermen de partijen zich over het onderzoeken en analyseren van nieuwe mogelijkheden voor een efficiëntere en effectievere informatievoorziening.

Jan Veltman, CEO bij ilionx, vertelt over de samenwerking: “We zijn erg blij dat we voor de provincie aan de slag gaan. De combinatie van overheid en data past perfect bij onze dienstverlening. We kijken er dan ook naar uit om de provincie bij te staan in haar missie toe te werken naar een toekomstbestendig datamanagement. Hiervoor gaan we nieuwe informatieproducten realiseren, bestaande informatieproducten doorontwikkelen en het datateam op alle vlakken ondersteunen zodat de provincie haar klanten op de beste manier kan bedienen.”

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Adviescollege ICT-toetsing hekelt plannen Sociale Verzekeringsbank

    Overheid

    Gemeenten missen helder stelsel voor digitale veiligheid

    Governance & Privacy

    Kabinet zet mes in 500 regels: eerste 218 al geselecteerd 

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs