Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

KnowBe4 maakt programma KB4-CON EMEA bekend

21 september 2023Security & Awareness

KnowBe4, aanbieder van ’s werelds grootste platform voor security awareness training en gesimuleerde phishing, presenteert de line-up met sprekers KB4-CON EMEA, dat virtueel plaatsvindt op 7 november 2023.

Het volledig op cybersecurity gerichte evenement is bedoeld voor alle CISO’s, cybersecurityprofessionals en mensen die zich bezighouden met security awareness in de EMEA-regio en daarbuiten. KB4-CON EMEA is een volledig virtueel evenement en omvat sessies voor zowel klanten als niet-klanten en partners van KnowBe4.

Na een welkomstwoord door CEO van KnowBe4 Stu Sjouwerman, zal Christina Lekati, social engineer en trainer voor Cyber Risk GmbH een lezing houden met de titel “It’s Personal: Mastering the Art of Targeted Social Engineering Attacks”. De sessie behandelt de lessons learned’ en de defensieve strategieën die cybersecurityprofessionals kunnen implementeren om gerichte social engineering-aanvallen te identificeren en tegen te gaan.

Vervolgens zal Rachel Wilson, managing director en hoofd cybersecurity bij Morgan Stanley Wealth Management, het woord nemen met haar lezing “Risks and Threats from the Cybersecurity Front Lines”. Tijdens deze sessie zal de voormalige senior executive van de Amerikaanse National Security Agency (NSA) haar ervaringen bespreken met bedreigingen; van natiestaten en cybercriminele syndicaten tot en met individuele hackers die geld willen verdienen en chaos willen creëren. Ze zal inzicht geven in het nieuwste dreigingslandschap en de strategieën beschrijven die topexperts op het gebied van cyberbeveiliging gebruiken om tegenstanders een stap voor te blijven.

KB4-CON EMEA is van 10.00 uur tot 14.45 uur gratis toegankelijk voor alle IT-/securityprofessionals op 7 november 2023. De late middagsessie om 15:00 uur is uitsluitend gereserveerd voor KnowBe4-kanaalpartners.

“We brengen onze klanten en partners samen voor KB4-CON EMEA met een dag vol inspirerende sprekers die het laatste nieuws zullen delen over het beter beschermen van organisaties tegen de bedreigingen die gepaard gaan met social engineering”, aldus Stu Sjouwerman, CEO van KnowBe4. “Het publiek profiteert zo van praktijkvoorbeelden van de nieuwste methoden van cyberaanvallen van enkele van de meest vooraanstaande experts in de branche. Ik moedig zowel klanten als partners aan om dit evenement bij te wonen om hun kennis te vergroten en een sterke veiligheidscultuur te bevorderen.”

De volledige KB4-CON EMEA-agenda vindt u hier: https://www.knowbe4.com/kb4-con-emea/agenda

Registreren voor KB4-CON EMEA kan via deze website.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Innovatiezone in Almere, grote Defensiedeal Pro Warehouse (en meer)

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    OpinieSecurity & Awareness

    5 stappen ter voorbereiding op de verkorte levensduur van TLS-certificaten

    ActueelCarrière

    Kort: Brunel viert 50ste verjaardag, Wortell wint gunning veiligheidsregio (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs