Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Menselijk brein staat centraal tijdens zesde editie van NLSecure[ID]

10 januari 20233 minuten leestijdSecurity & Awareness

Is ons brein eigenlijk wel in staat om een phishingmail te herkennen en de verleiding van het klikken erop te weerstaan? KPN Security gaat 24 januari tijdens NLSecure[ID] samen met tientallen experts op het gebied van cybersecurity op zoek naar ‘Security als een state of mind’.

Keynotespreker is hoogleraar klinische neuropsychologie Margriet Sitskoorn. Zij zal ingaan op de werking van de hersenen en onze gevoeligheid voor cybercrime. “We doen dingen die we niet moeten doen, ook al weten we beter”, stelt Sitskoorn. “Maar we kunnen hersenen veranderen door ze het juiste aan te bieden en zo de wereld veiliger maken voor ons allemaal.”

“Als we vanaf een afstand kijken naar cybersecurity, staan we pas echt aan het begin van alles”, vertelt Erno Doorenspleet, verantwoordelijk voor Security Strategy bij KPN Security. “De techniek loopt in sommige opzichten ver voor op wat de mens kan begrijpen. Logisch dat mensen soms fouten maken. Het uiteindelijke doel is security als een state of mind. Security tot in de haarvaten van je organisatie. Mensgericht, begrijpelijk en praktisch. Tijdens deze editie van NLSecure[ID] zetten we vier bedrijven uit verschillende sectoren in de spotlights. Zij hebben securitydenken omarmd en delen hun kennis met de rest van Nederland. Want alleen samen maken we Nederland veiliger.”

Uitdagingen samen tackelen 

KPN Security organiseert het online event voor de securitycommunity dit jaar voor de zesde keer. Deze editie staan vier grote organisaties uit diverse sectoren centraal. Vanuit de studio wordt er live geschakeld met het Antoni van Leeuwenhoek, ASML, ProRail en Rabobank. Hoe hebben zij security ingebed in hun kernprocessen?

“Grote uitdagingen tackle je alleen samen”, zegt Lisette Oosterbroek, directeur KPN Security. “Cybersecurity is zo’n grote uitdaging. Die uitdaging gaan we samen aan, die dragen we samen, door kennis te delen, door community’s te bouwen, door best practices aan elkaar beschikbaar te stellen en dilemma’s te delen. NLSecure[ID] draagt hieraan bij. Ik ben er trots op dat zoveel experts weer hun kennis willen delen. Dankzij hen werken we samen elke dag weer aan een digitaal veilig Nederland. Samen vooruit.”

Security: let’s talk about it! 

Het motto van NLSecure[ID] is ‘Security, let’s talk about it!’. Met NLSecure[ID] stimuleert KPN Security het uitwisselen van kennis en samenwerking tussen securityexperts. Daarom zijn alle sessies te volgen via een speciaal ontwikkeld online platform dat interactie mogelijk maakt. Deelnemers kunnen hier ook terecht voor andere informatieve securitycontent.

Green en Black Tracks 

Naast de liveshow is er ook dit jaar weer een uitgebreid en zeer divers on-demandprogramma met uiteenlopende talks. Van ethische hackers tot CISO’s: de presentaties spreken een breed security-minded publiek aan. Verschillende onderwerpen komen aan bod, zoals het belang van samenwerken, security-awareness, de impact van ransomware en supplychain-aanvallen. Sommige talks zijn gericht op een managementdoelgroep (Green Track), andere meer op een technische doelgroep (Black Track).

Deelname is gratis 

KPN Security ziet het als haar missie om heel Nederland te informeren over de laatste securityontwikkelingen. Daarom is NLSecure[ID] voor iedereen gratis.

Aanmelden

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via deze link. Benieuwd naar de overige sprekers? Houd dan de eventpagina in de gaten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Lessen uit de lab-hack

    Carrière

    Kort: Europese tech-ceo’s roepen op tot actie, groei voor Wolters Kluwer (en meer)

    Governance & Privacy

    Ai, gedrag en soe­ve­rei­ni­teit centraal op Cybersec Netherlands 2026

    Security & Awareness

    Ai als snelste penetratietester ter wereld, met opensource als achterpoort

    Data & AI

    Kort: Albert Heijn pakt met ai broodverspilling aan, 5 jaar garantie Brother-printers (en meer)

    Data & AI

    Kort: Atos bundelt krachten met Elastic voor ai-uitrol, 2 miljoen voor Delfts Fiducial (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs