Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Object First

Object First versterkt Benelux-team: Sjoerd Dolstra Sales & Partner Manager

15 september 2026CarrièreObject First

Nieuwe aanstelling ondersteunt verdere uitbreiding van het partnernetwerk en commerciële groei in de Benelux

Object First, leverancier van ransomwarebestendige on-premises back-upopslag, heeft Sjoerd Dolstra per 1 september 2026 benoemd tot Sales & Partner Manager Benelux. In deze rol is hij verantwoordelijk voor de verdere uitbreiding van het partnernetwerk en het ondersteunen van de commerciële groei in Nederland, België en Luxemburg.

Dolstra heeft meer dan vijftien jaar ervaring in de markt voor storage en databescherming. Hij vervulde eerder commerciële en channel-functies bij onder meer Cloudian, ExaGrid, Tintri en Hewlett Packard Enterprise (3PAR). Tot voor kort leidde hij met SANE Holding zijn eigen adviesbureau op het gebied van sales en channelontwikkeling. Daarmee brengt Dolstra brede commerciële ervaring en uitgebreide kennis van de storage- en databeschermingsmarkt in de Benelux mee.

Peter Hannah, VP Sales Western Europe bij Object First, zegt over de aanstelling van Dolstra: “Sinds onze entree op de Nederlandse markt medio 2025 hebben we onze activiteiten en ons partnernetwerk in de Benelux verder uitgebouwd. Sjoerd kent zowel de storage- en databeschermingsmarkt als het partnerlandschap in de regio uitstekend. Met zijn ervaring kunnen we onze samenwerking met partners verder versterken en onze marktpositie in de Benelux uitbouwen.”

Sjoerd Dolstra, Sales & Partner Manager Benelux bij Object First: “De vraag naar betrouwbare, ransomwarebestendige back-upopslag groeit en partners spelen een belangrijke rol om organisaties daarin goed te ondersteunen. Ik kijk ernaar uit om mijn ervaring in storage, databescherming en channelontwikkeling in te zetten om onze samenwerking met bestaande en nieuwe partners te versterken en kansen in de Benelux te benutten.”

Object First is sinds medio 2025 actief in Nederland en bouwt aan een groeiend partnernetwerk om te voldoen aan de toenemende vraag naar ransomwarebestendige, immutable back-upopslag voor Veeam-omgevingen in de regio. De verdere uitbreiding in de Benelux sluit aan bij de bredere groei van Object First. In het tweede kwartaal van 2026 steeg het aantal boekingen wereldwijd met 148% op jaarbasis, terwijl EMEA een groei van 205% noteerde.

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    NIS2

    NIS2 maakt van een bekende blinde vlek...

    Sinds 15 augustus 2026 is de Cyberbeveiligingswet (Cbw), de Nederlandse invulling van de Europese NIS2-richtlijn, van kracht. Er is geen overgangsperiode. Voor veel organisaties zit de grootste uitdaging niet in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Kort: Soevereine ai-appliance Fast LTA naar Benelux, nieuwe injectie van 100 miljoen in Tandem Health (en meer)

    Data & AI

    Kort: Mistral krijgt 3 miljard voor strijd om ai-markt, Futureproof Group neemt BIT over (en meer)

    Security & Risk

    Kort: Odido-hack in Opsporing Verzocht, zeer ernstig lek in N-central (en meer)

    Connected Industry

    Kort: Gaat Pal-V dan eindelijk de lucht in?, 1,5 miljoen voor onderzoek naar energiezuinige computers

    Carrière

    Best betaalde flexbanen? In de it

    Data & AI

    Kort: Stop met Qualtrics, Moll nieuwe ceo SLTN (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs