Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Renewd stelt Johnny Pronk aan als key accountmanager

26 mei 2020Cloud & Infrastructuur

Renewd, toonaangevende leverancier van premium refurbished smartphones, blijft groeien. Om aan de steeds groter wordende vraag te voldoen is op 1 mei van dit jaar Johnny Pronk aangesteld als key accountmanager bij Renewd. Hij versterkt het sales team van de Utrechtse duurzame start-up dat nu uit 25 personen bestaat. Eerder stelde Renewd al een nieuwe verkoper aan voor de Belgische markt.

Johnny heeft jarenlang in de autobranche gewerkt. Johnny: “In de autobranche heb ik ervaring opgedaan om op een juiste wijze nieuwe klanten binnen te halen en bestaande klanten te behouden. Met deze ervaring ben ik vastbesloten om Renewd te helpen hun bestaande marktpositie te behouden en waar mogelijk te vergroten. Renewd is een mooi, jong, dynamisch en groeiend bedrijf waar ik graag onderdeel van ben. Daarnaast draag ik graag een steentje bij om e-waste van de wereld terug te dringen. Ik heb er zin in”.

CEO Bram Wingens over de aanstelling van Johnny: “Relaties zijn cruciaal voor ons succes. Continu zoeken wij naar manieren om klanten aan ons te binden. Daarnaast is het buitengewoon belangrijk om bestaande partners verder te ondersteunen. Deze unieke combinatie van het binnen halen van nieuwe klanten en managen van onze huidige klanten, zie ik terug bij Johnny. Daarom ben ik blij en trots dat Johnny voor Renewd kiest. Wij zijn per slot van rekening het duurzame alternatief.”

Over Renewd

Renewd is een merk van refurbished iPhones, iPads en MacBooks van de hoogst denkbare kwaliteit. Het Utrechtse bedrijf, opgericht in 2014 en inmiddels in samenwerking met grote retail partijen als bol.com, Media Markt en Alza in heel Europa actief, focust zich op het verduurzamen van de telecommarkt door Apple devices een tweede leven te geven. De missie is dan ook om te helpen het wereldwijde e-waste probleem terug te dringen en duurzame keuzes beter betaalbaar te maken. Alle iPhones, iPads en MacBooks van Renewd zijn gelabeld met het Keurmerk Refurbished. Daarnaast is Renewd het enige merk dat aantoonbaar gebruik maakt van 100% originele Apple-onderdelen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai-wedloop Big Tech centraal bij kwar­taal­cij­fers

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter in Vijfhuizen kan 9 jaar wachten op stroom

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudsector voelt zich gepasseerd bij keuze voor StackIT [update]

    Overheid

    Kamer zet kabinet onder druk om DigiD‑contract alsnog te torpederen

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs