Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Tanium benoemt Dan Streetman tot Chief Executive Officer

4 februari 2023Governance & Privacy

Tanium, een toonaangevend bedrijf voor IT-operations en securitymanagement, benoemt Dan Streetman tot Chief Executive Officer. Orion Hindawi, die medeoprichter en huidige CEO van Tanium is, zal de rol van executive chairman op zich nemen. David Hindawi, medeoprichter van Tanium, wordt voorzitter met emeritaat.

Dan Streetman zal voortbouwen op het sterke marktmomentum dat Tanium heeft gekend, met inbegrip van een recordjaar op vlak van inkomsten en nieuwe klantengroei, impactvolle nieuwe productintroducties en de snelle adoptie van Tanium’s converged endpoint management (XEM) platform.

Dan Streetman brengt uitgebreide en ervaren ervaring mee naar Tanium. Meest recent was hij CEO van Allvue Systems; daarvoor was hij CEO van TIBCO Software Inc. In zijn eerdere carrière hield Streetman toezicht op belangrijke transformaties bij BMC, Salesforce en C3.ai.

“Tanium doet er alles aan om aan de behoeften van klanten te voldoen”, zegt Streetman. “Nu digitale transformatie complexiteit blijft creëren en het cybersecurity landschap op zijn kop zet, hebben organisaties een uitgebreid endpoint management platform nodig dat hun organisaties en hun mensen beschermt. Het is een enorme kans om Tanium te leiden en samen met mijn team zekerheid te bieden in onzekere tijden.”

“Het oprichten en leiden van Tanium als chief executive officer is een eer geweest, zowel persoonlijk als professioneel”, aldus Orion Hindawi. “Wat begon als een idee om bedrijven te helpen beveiligen tegen de groeiende digitale afhankelijkheid en cyberaanvallen is uitgegroeid tot een leider in de endpoint management industrie. Dan Streetman is een leider die onze waarden deelt en ik ben er trots op dat hij aan boord komt om het volgende hoofdstuk van Taniums verhaal te helpen schrijven. Ik heb het volste vertrouwen in zijn visie en zijn vermogen om de groei van onze organisatie op verantwoorde wijze te stimuleren.”

Met zijn geconvergeerde endpoint management platform (XEM) is Tanium de belangrijkste leverancier die real-time zichtbaarheid, controle en herstel levert, allemaal binnen één enkel platform. Daarnaast breidt Tanium zijn platformmogelijkheden uit om bedrijven in staat te stellen de productiviteit van eindgebruikers te verbeteren en een superieure digitale werkervaring voor werknemers te bieden.

Over Tanium

Tanium beschermt elk team, elk endpoint en elke workflow tegen cyberbedreigingen door IT, compliance, security en risk te integreren in één platform dat inzicht biedt in alle apparaten, een uniforme set controles en een gemeenschappelijke taxonomie voor één gemeenschappelijk doel: het beschermen van kritieke informatie en infrastructuur op schaal.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    soevereiniteit
    Data & AI

    Europese soevereiniteitsambities botsen met realiteit

    informatiebeveiliging in de zorg
    Security & Awareness

    Informatiebeveiliging in de zorg: waarom het beter moet

    Governance & Privacy

    It-benchmark-expert Metri Consulting staat weer op eigen benen 

    Inkoop, procurement
    Governance & Privacy

    KPN-inkoopschandaal blootgelegd

    no privacy
    Governance & Privacy

    Strengere privacy-wetgeving jaagt juist privacy-bedrijven weg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs