Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Vivium besteedt ICT infrastructuur uit aan Com1

28 oktober 20193 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Vivium Zorggroep en Com1 hebben een 5-jarige overeenkomst getekend voor het inrichten en het volledig operationeel beheren van de gehele netwerk- en security-infrastructuur van alle Vivium locaties.

Vivium Zorggroep en Com1 hebben een 5-jarige overeenkomst getekend voor het inrichten en het volledig operationeel beheren van de gehele netwerk- en security-infrastructuur van alle Vivium locaties.

Vanuit de visie van het leveren van Veilige Connectiviteit, zorgt de ICT dienstverlener uit Nijmegen voor een stabiel en schaalbaar fundament voor het goed functioneren van alle zorgapplicaties, Verpleeg Oproep Systemen, telefonie, domotica en clouddiensten van Vivium.

Vivium Zorggroep is met 4000 medewerkers en vrijwilligers, en 13 zorglocaties dé zorgspecialist in de regio’s Gooi & Vechtstreek en Amsterdam-Zuid. Zij bieden 24 uur per dag, 7 dagen per week vele vormen van seniorenzorg en -diensten.

De omgeving van Vivium en de wijze waarop Vivium in haar zorg-dienstverlening daarop inspeelt, verandert. “Er is hierin maar één constante, en dat is Vivium zelf”, aldus Bert van Capelle, één van de twee CEO’s van Com1. “Veel van de veranderingen in de zorg steunen vol op communicatie, juist ook tussen de zorgmedewerkers, cliënten en zorgverleners en (backend) systemen. Dit vraagt om een flexibel, schaalbaar en vooral veilig netwerk.

Met de PlainEazy aanpak biedt Com1 de continuïteit welke een 7*24 zorginstelling nodig heeft. PlainEazy omvat volledig gestandaardiseerde en beheerde diensten afgestemd op de behoefte van de klant. Deze vormen een betrouwbaar en veilig fundament om de noodzakelijke innovaties op het gebied van cliënten-ondersteuning, domotica, smart infra en IoT, te kunnen implementeren. Niet alleen voor Vivium maar ook voor (tijdelijke) toegang van derden op of naar het netwerk.”

Dat Com1 de klant centraal stelt en verantwoordelijkheid kan nemen, heeft zich reeds in de voorgaande periode bewezen. Vivium heeft Com1 met regelmaat ingezet om ad-hoc connectiviteit problemen in het huidige landschap op te lossen. Zo konden medewerkers van Vivium zich richten op het verlenen van hun zorgtaken.

Achter de door Com1 geboden PlainEazy dienstverlening, worden innovatieve en bewezen oplossingen ingezet van Palo Alto Networks en Extreme Networks. Vivium is één van de zorginstellingen in Nederland waar de Fabric Connect architectuur van Extreme Networks wordt geïmplementeerd. Volgens Bas Sanders, CEO van Com1 “combineert Fabric Connect – dat gebaseerd is op SPB (Shortest Path Bridging) – het beste van Ethernet met het beste van IP. Door onder andere het reduceren van protocollen, elimineert het de netwerkcomplexiteit zodanig, dat dit zowel voor de implementatie, als het beheer en trouble-shooting, tijdwinst oplevert en minder (ver)storingen. En nog belangrijker: de operationele continuïteit borgt.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Elastique op Sri Lankaans avontuur, Panasonic helpt The AA, Main koopt Carwise-duo (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Opgerolde online-drugsmarkt gebruikte Nederlandse infrastructuur

    Nationale Politie
    ActueelOverheid

    Politie tijdens NAVO-top beter voorbereid op uitval van C2000

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs