Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

WD lanceert ‘s werelds snelste micro SD kaart

2 maart 20183 minuten leestijdData & AI

Op MWC 2018 lanceert Western Digital ‘s werelds snelste UHS-I microSDTM kaart, en geeft met een demonstratie van de PCIe-kaart een kijkje in de toekomst van geheugenkaarttechnologie

Nu mobiele content en applicaties steeds geavanceerder worden, verbetert Western Digital de mobiele ervaring met nieuwe mobiele oplossingen die het beheren, delen en gebruiken van rijke content op consumentenapparaten makkelijker en leuker maken. Op het Mobile World Congress lanceert de onderneming ‘s werelds snelste UHS-I-flashgeheugenkaart, de 400GB1 SanDisk Extreme® UHS-I microSDXCTM kaart, en geeft zij een kijkje in de toekomst van flashgeheugentechnologie met Peripheral Component Interconnect Express (PCIe)-kaarten, die speciaal zijn ontworpen met het oog op de eisen van de volgende generatie data- en content-intensieve applicaties.

Of het nu gaat om het ontdekken van een nieuwe wereld in een boeiende virtual reality-app of het maken van opnames in 4K-resolutie met een smartphone of drone, consumenten kunnen erop rekenen dat Western Digital zorgt voor nog krachtigere mobiele geheugenkaarttechnologie, die een eersteklas gebruikersbeleving op al hun favoriete apparaten garandeert.

De nieuwe 400GB SanDisk Extreme UHS-I microSD-kaart van Western Digital is speciaal ontworpen om consumenten in staat te stellen hun hoogkwalitatieve content sneller dan ooit te verplaatsen. Met een snelheid van 160MB/s* is de nieuwe kaart meer dan 50 procent sneller dan de huidige SanDisk Extreme UHS-I microSD-kaarten. De kaart behaalt deze ongekende snelheid door gebruik te maken van technologie die door Western Digital zelf is ontwikkeld. De kaart voldoet bovendien aan de A2 specificatie voor het flitsend snel opstarten en laden van apps.

“Consumenten verwachten een steeds betere mobiele ervaring, en met onze 3D NAND-technologie rekken wij de grenzen van innovatie nog verder op om hen in staat te stellen meer rijke content op hun apparaten te creëren en te gebruiken,” zegt Jim Welsh, Senior Vice President en General Manager Client Solutions van Western Digital. “Dankzij onze expertise op het gebied van flashgeheugens en microSD-kaarten zijn we in staat ongeëvenaarde prestaties te bieden. De baanbrekende SanDisk microSD-kaart is het bewijs van de commitment van Western Digital aan het leveren van state-of-the-art oplossingen waarmee data hun volledige potentieel kunnen realiseren.”

Bovendien presenteert Western Digital het platform van de toekomst voor flashgeheugenkaarten met een demonstratie van haar PCIe-kaart. Vooruitlopend op de eisen van de nieuwe generatie geavanceerde mobiele apparaten stelt PCIe-technologie klanten in staat sneller databestanden te lezen dan op bestaande platforms. In het uitgebreide portfolio van Western Digital verbetert deze technologie

de prestaties van SD-kaarten. Dergelijke snelheden zijn cruciaal voor contentapplicaties met hoge resoluties zoals super-slow-motion video, RAW continuous burst mode en 8K-video-opname en -weergave. De PCIe-standaard was oorspronkelijk voorbehouden aan hoogpresterende datacentersystemen, waar de single-lane PCIe Gen 3.0 standaardspecificaties snelheden tot wel 985MB/s mogelijk maken.2

Op het Mobile World Congress in het Fira Gran Via Exhibition Center in het Spaanse Barcelona demonstreert Western Digital (stand 3K33, Hal 3) ‘s werelds snelste UHS-I microSD-kaart en PCIe- flashgeheugentechnologie, plus haar nieuwe Western Digital PC SN720 en PC SN520 SSD’s, die speciaal zijn ontworpen voor responsieve, altijd-online gebruikerservaringen op geconvergeerde-mobiliteitsplatforms.

Western Digital stelt gebruikers in staat het volledige potentieel van data te benutten en biedt het meest uitgebreide portfolio producten en oplossingen in de branche voor het vastleggen, bewaren, gebruiken en transformeren van persoonlijke content. Ga voor meer informatie naar onze websites: WD en SanDisk.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    OpinieData & AI

    Van copiloten tot duurzame ai-modellen: hoe ai waarde toevoegt

    Contract ondertekenen
    ActueelData & AI

    RVO c.s. huurt voor 60 miljoen dataspecialisten in

    Storagebeheer management
    OpinieData & AI

    Vraag naar Europese storage stijgt

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    OpinieSecurity & Awareness

    Kan ai einde maken aan tekort aan vaardigheden in soc?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs