Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Lancom introduceert twee nieuwe routers

13 april 2011 - 10:20ActueelCloud & InfrastructuurLancom
externe partij
externe partij

Netwerkspecialist Lancom Systems breidt zijn lijn van routers uit met twee nieuwe modellen voor gebruik in industriële omgevingen. De Lancom IAP-3G is een mobiele router met geïntegreerde multi-mode hspa+-modem. De Lancom IAP-321-3G biedt daarnaast ook 802.11n draadloos lan.

De Lacom IAP-3G en IAP-321-3G  worden geleverd met een stofdichte metalen behuizing (IP 50 beschermingsklasse) met anti-diefstal bescherming en zij ondersteunen een breed temperatuurbereik (-20 tot +50 graden C). De routers kunnen onder meer ingezet worden om een internetverbinding te bieden aan bijvoorbeeld kaartjesmachines, geldautomaten, zonne- of windenergie centrales, opslag- of productie faciliteiten. Dit maakt machine-to-machine (m2m) communicatie mogelijk over iedere afstand.

Door middel van hspa+ kunnen de apparaten operationele datasnelheden tot 21 Mbps voor downlinks en 5.76 Mbps voor uplinks bereiken. De geïntegreerde mobiele modem is daarnaast ook geschikt voor umts, edge en gprs.De IAP 321-3G ondersteunt daarnaast ook draadloos lan volgens de IEEE 802.11agn standaard en werkt via de 2.4- of 5 GHz bandbreedte. Stroom wordt voorzien via een AC power adapter of een industriële power connector voor 10 – 28 volt DC. Met de drie opties om op te hangen – aan de muur, aan een paal of op een DIN-rail – kunnen deze apparaten overal waar ze nodig zijn worden geinstalleerd. De bijgeleverde ophangplaat met Kensington slot biedt bescherming tegen diefstal, net als de geïntegreerde gps-positionering.

Standaard zijn vijf IPsec vpn-kanalen met hardware versnelling geïntegreerd in de router (25 optioneel). Het is mogelijk over ieder mobiel netwerk een streng beveiligde IPsec vpn-verbinding op te zetten. Opvallender is dat beide apparaten tot zestien virtuele ip-netwerken ondersteunen: dankzij virtualisatie kunnen de lan- en de wan-interfaces ingezet worden voor meerdere doeleinden. De geïntegreerde fireweall biedt de allerlaatste beveiligingsopties zoals stateful inspection, inbraakdetectie en DoS-bescherming.

Meer over

LANNetwerkenRouters

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Met eSim voor iot is SGP.32 een feit

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Twee datablunders Anthropic in één week, vernieuwde HP LaserJet‑lijn (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    NSDC: Nederlandse datacenters achtergesteld bij Amerikaanse hyperscalers

    Cloud & Infrastructuur

    Nederlandse cloudcoalitie vormt front tegen Amerikaanse dominantie

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Cloud & Infrastructuur

    Na kritisch AcIC­T‑ad­vies zet DUO eindelijk vaart achter migratie naar ODC-Noord

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs