Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Starter publiceert software-evaluaties

05 april 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

http://Rateitall.com is een nieuwe Internet-firma die zich toelegt op het verzamelen en aanbieden van evaluaties, testen en praktijkervaringen omtrent een groot aantal producten.

Hoewel de site zich in eerste instantie op de Verenigde Staten en Canada richt, zijn veel van de besproken IT-producten ook voor de Nederlandse gebruiker relevant.
De website (http://www.rateitall.com) verzamelt informatiemateriaal over een groot aantal productgroepen. Computers, softwarepakketten en Internet vormen daarbij een belangrijke categorie. De site zoekt echter een massaal publiek en richt zich daarom ook nadrukkelijk op andere productgroepen. Zo kan het gebeuren dat op dezelfde site besprekingen worden opgenomen over de laatste versies van softwareprogramma’s als Microsoft Access of Adobe Pagemill, terwijl op een andere pagina de kwaliteit van toeristische attracties of koelkasten wordt besproken.
Deze mix van zakelijke en consumenteninformatie doet echter niets af aan het feit dat de site een interessante eerste ingang is voor IT-professionals die meer – en vooral meer praktijkgerichte – informatie zoeken over een specifiek softwarepakket, Internet-utiliteit of ander IT-product.
Het idee van een site met test- en evaluatie-informatie is zeker niet nieuw. Interessant is wel dat deze poging geheel draait om door gebruikers zelf aan te dragen besprekingen. Bovendien wil de site zijn diensten aanbieden aan andere websites waar productinformatie wordt aangeboden. Rateitall.com is in gesprek met een aantal partijen om aanvullende informatie te leveren, die dan met name gericht zal zijn op praktijkervaringen van gebruikers in de b2b-markt (business to business).

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Digital twin
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digital twins beloven revolutie in netwerkbeheer en cybersecurity

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Over de flexibiliteit van de cloud en de kracht van ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rechtbank wijst zaak van oud-hoogleraar ICT tegen UWV af

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de 10 digitaal best presterende organisaties!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Wie zijn dé diversiteitsleider en hét digitale talent?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rotterdamse haven in de kijker bij Computable Awards België

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs