Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

World Online in problemen met flat fee

31 augustus 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Sjaak Smakman
Sjaak Smakman

Flat-rate Internet begint voor World Online in Groot-Brittannië een probleem te worden. De kosten lopen te veel uit de hand.

Volgens een woordvoerder ontstaat het probleem als British Telecom aan andere Internetproviders het nieuwe Friaco-pakket gaat aanbieden. Het huidige pakket bevat een flat-rate voor providers tot een bepaald aantal telefoontikken. Het nieuwe pakket moet een volledige flat-rate gaan bevatten.
De clou zit hem erin dat World Online zijn klanten een volledig flat-rate aanbod doen, maar als iedereen vervolgens zijn Internetverbinding bijna onbeperkt laat, raakt World Online bij Britisch Telecom door zijn flat-rate tikken heen. Hoeveel geld het huidige systeem World Online kost, wil het bedrijf overigens niet zeggen.
In Groot-Brittannië rekent World Online voor een flat-rate abonnement op een haar na 15 pond per maand (55 gulden). Het bedrijf zoekt echter naar een uitweg, want het wil wel proberen zijn klanten vast te houden om ze straks aan het breedbandinternet te krijgen. World Online overweegt nu om het flat-rate te beperken tot de niet-piekuren.
De aankondiging van World Online is al de derde provider die in de problemen komt met het flat-fee Internet. Vorige week kondigde Altavista al het einde aan van de plannen om tegen een zeer laag flat-fee tarief Internet te gaan aanbieden. Hoewel daar al 270.000 klanten voor waren, zette het Internetbedrijf het aanbod niet door. Donderdag kostte dat Andy Mitchell, het hoofd van de Britse afdeling van Altavista, zijn baan.
Woensdag ging Ezesurf, ook een flat-fee provider, zelfs failliet met een schuld van twee miljoen pond (7,2 miljoen gulden) aan telefoontikken.
Als World Online besluit zijn aanbod te beperken, is het niet het tweede Internetbedrijf (na Altavista) dat op zijn schreden terugkeert. Eerder besloten al Line One, Liberty Surf, Virgin and Breathe flat-fee Internet uiteindelijk toch maar niet aan te bieden, of het aantal ‘gratis’ uren te beperken.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Fred Streefland
    Innovatie & Transformatie

    Cyber Resilience: de randvoorwaarde voor elke business

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs