Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » Architecture » Enterprise Architecture

Tridion krijgt prijs voor content management

20 november 2000 - 14:00ActueelEnterprise ArchitectureDeloitteStarTridion
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

AMSTERDAM – De Rising Star Award van Deloitte & Touche voor veelbelovende jonge techbedrijven gaat dit keer naar Tridion, leverancier van content management software.

Het belangrijkste product van Tridion is DialogServer, een XML-platform voor websites van grote ondernemingen. Dialog zorgt voor het structureren van webinformatie.
Deloitte & Touche neemt – in samenwerking met het blad Quote en bedrijfscouveuse Twinning – het initiatief voor de Technology Fast 50 bedrijvenhitparade, om de aandacht te vestigen op het belang van technische ontwikkelingen in Nederland en meer aansluiting te krijgen bij de VS. De winnaars van de Rising Star en de Top3-bedrijven van de Fast 50 nemen deel aan de jaarlijkse Technology Fast 500 CEO Summit in de Verenigde Staten.
Tridion is gekozen door een jury bestaande uit Adam Curry (United Resources of Jamby), Jort Kelder (Quote), Michiel Westermann (Twinning), Karel Bakkes (Partner Deloitte & Touche), Wouter Gort (Small Business Link), Scott King (Deloitte & Touche, iCity) en prof. H. de Wilt (TU Eindhoven).
"Tridion is als winnaar gekozen gezien het hoge innovatieve gehalte van de technologie, het proven concept (aantal zeer welklinkende klanten) en de funding die net is binnengehaald. Dit geeft Tridion de ruimte door te groeien. Tevens lijkt het businessmodel voldoende waarborgen te bieden voor toekomstige omzetgroei", aldus Karel Bakkes.
De nummers twee tot en met tien op de Rising Star-lijst zijn Q-go uit Amsterdam; Careerfever uit Den Haag; Tryllian uit Amsterdam; GopherPublishers uit Groningen; Gamegate uit Amsterdam; Smarthaven uit Amsterdam; Metrixlab.com uit Rotterdam; Siennax uit Amstelveen en Wannahaves uit Amsterdam.
Met DialogServer, gebaseerd op open standaarden, kunnen bedrijven online informatie uitwisselen met hun klanten, partners, leveranciers en medewerkers en online kanalen aanwenden om naamsbekendheid te ontwikkelen en inhoud een lokaal karakter te geven. Klant van Tridion zijn onder meer Visa, Scania, de KLM, Ericsson, Wolters Kluwer en het Nederlandse Ministerie van Defensie. Tridion heeft zijn hoofdkantoor in Amsterdam en is verder gevestigd in Londen, München, Parijs, Brussel en Stockholm. Bij Tridion werken momenteel 150 personen.
 
Arthur Graaff
 

Meer over

Enterprise Architecture

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Architectuur
    Enterprise Architecture

    Architectuur is meer dan alleen techniek

    Franse slag
    Enterprise Architecture

    Bizzdesign slaat Franse slag met aankoop Mega

    Enterprise Architecture

    Intels nieuwe cpu-architecturen wachten onzekere toekomst

    Enterprise Architecture

    Bouwen aan een duurzame toekomst: de cruciale rol van it-architecten

    Enterprise Architecture

    UT én Rijk starten opleiding voor it-architecten

    Vraagteken, mysterie
    Enterprise Architecture

    Digitale strategie UWV nog mysterie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs