Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Magnus wil verder groeien door overnames

28 maart 2001 - 13:00ActueelCloud & InfrastructuurMagnus Technology Consultants
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

AMSTERDAM – Magnus heeft haar nettowinst over het afgelopen jaar zien stijgen tot 1,7 miljoen euro. Dit was conform de verwachtingen.

In 1999 bedroeg het resultaat na belastingen 0,5 miljoen euro. Het IT-bedrijf geeft geen winstverwachting voor dit jaar af. Onzekerheid over de Amerikaanse markt is de voornaamste reden. Daarnaast zijn de incubator-activiteiten met grote onzekerheid omgeven. Het klimaat voor exits is momenteel slecht.
Voor Magnus Europe en Asia-Pacific wordt een groei van omzet en bedrijfsresultaat verwacht. Centrale doelstelling voor 2001 is groei. De onderneming wil dit jaar acquisities doen in Nederland en België en mogelijk ook andere landen. Zo kan snel meer schaalgrootte worden bereikt. Zij zoekt naar bedrijven die complementair zijn.
De omzet over 2000 steeg met 12 procent tot 37,7 miljoen euro. Dat is fors minder dan begin vorig jaar werd verwacht. In het afgelopen jaar heeft Magnus de bakens verzet. De IT-adviesdiensten richten zich sterker op elektronische handel.
Het bedrijfsresultaat steeg tot 2,4 miljoen euro. In 1999 was er een verlies van 0,7 miljoen euro. Magnus Europa kreeg opnieuw grote opdrachten bij Heineken Technical Services, Hunter Douglas, Sony en Stork. Bovendien werden nieuwe opdrachten verkregen van o.a. Aldipress, Intrastore, RDM en Yokogawa.
Magnus Asia-Pacific ondervond in het eerste halfjaar een weerslag van het post-millennium effect. Ondanks een duidelijk herstel in de tweede helft kwam het bedrijfsresultaat over het gehele jaar 2000 uit op 0,5 miljoen euro negatief.
Ook in de VS was sprake van tegenvallende marktomstandigheden. De omzet daalde daar van 8,4 miljoen euro naar 8,1 miljoen euro. Het bedrijfsresultaat was 0,7 miljoen euro negatief tegenover een positief resultaat van 0,1 miljoen euro in 1999.
Mede door reorganisaties bleef het totale aantal medewerkers nagenoeg gelijk. Bij Magnus werken bijna 500 mensen.
 
Redactie VNUnet
 

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    Data & AI

    Deloitte bundelt EMEA-activiteiten en investeert fors in ai en soevereiniteit

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs