Minolta-QMS brengt deze week de magicolor 2300 DeskLaser kleuren laserprinter op de markt. Deze compacte printer is ontwikkeld voor gebruik binnen kleine werkgroepen in Windows-omgevingen.
De printer is daartoe voorzien van uiteenlopende netwerkfaciliteiten, die optioneel kunnen worden aangevuld met voorzieningen voor draadloze communicatie, zoals IEEE 802.11b.
De magicolor 2300 DL is per direct verkrijgbaar via het netwerk van geautoriseerde Minolta distributeurs, resellers, en e-Commerce partners.
De printer kan worden aangestuurd als normale zwart/wit laserprinter en levert dan 16 pagina’s per minuut. In kleur behaalt het apparaat 4 pagina’s per minuut. De printer is uitgerust met vier separate tonercartridges. Dat betekent dat de zwarte en kleurentoners afzonderlijk kunnen worden vernieuwd, waardoor op gebruikskosten wordt bespaard.
Mels Dees