Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Xerox: goedkoper, breder, indirect

30 april 2003 - 17:46ActueelWerkplek & Beheer

Om een groter deel van de zakelijke markt te veroveren, komt fabrikant Xerox met producten in een lagere prijsklasse. Indirecte verkoop speelt een steeds grotere rol.

Vandaag introduceert Xerox in New York een groot aantal producten waarmee onder meer nieuwe marktsegmenten bediend moeten worden. ’Als Xerox in het verleden een deal niet kreeg, had dat meestal niet te maken met de kwaliteit van onze producten maar met de prijs,’ stelt Anne Mulcahy, CEO van Xerox. ’We boden te veel producten aan die meer konden dan de gebruiker nodig had.’

Om juist de gebruiker te bedienen die weinig meer verlangt dan een stand-alone copier, introduceert Xerox een aantal low end modellen die in Amerika rond de 900 euro moeten gaan kosten. Pas kort voor de introductie in Europa, begin juni, zullen de prijzen voor Nederland worden vrijgegeven.

Opvallend aan de apparaten is wel dat ze zijn te upgraden door er later functionaliteit aan toe te voegen. Overigens richt Xerox zich bij deze producten nog steeds niet op consumenten, maar op kleinere bedrijven.

Mulcahy vertelt dat de moeilijke jaren die de fabrikant meemaakte nooit hebben geleid tot bezuinigingen op onderzoek en ontwikkeling. Wel werd kritisch gekeken naar de manier waarop producten verkocht werden.

’In Europa verkoopt de Office Group van Xerox inmiddels vrijwel alle producten indirect. Waar dat nog niet het geval is betreft het producten die binnenkort vervangen worden. Bij het introduceren van nieuwe producten verschuift het aandeel indirecte verkoop naar 100 procent,’ voorspelt Keith Collins, communications and channel marketing director voor Xerox Europa.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    ActueelWerkplek & Beheer

    BBTG neemt OGD ict-diensten over

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs