Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

NEC introduceert nieuwe servers

26 mei 2003 - 09:44ActueelCloud & InfrastructuurIntel

NEC introduceert twee nieuwe Express5800-servers: de vier-weg Intel Xeon MP Express5800/140Hd en Express5800/140Rc-4, waarbij de 140Hd een torenchassis heeft en de 140Rc-4 geoptimaliseerd is voor plaatsing in een rack.

De servers kunnen tot 4 Intel Xeon MP-processoren bevatten. Dit resulteert in hoge betrouwbaarheid en prestaties, goede uitbreidingsmogelijkheden en eenvoudig beheer van de serverplatforms.

De servers bevatten een reeks additionele features voor hoge beschikbaarheid, waaronder hot-swap disk drives, hot-plug PCI-sloten, redundante hot-swap stroomtoevoer en koeling. Deze features maximaliseren de server-uptime en zorgen voor 24-uurs beschikbaarheid voor bedrijfskritische applicaties. De NEC Express5800/140Hd en Express5800/140Rc-4 servers bieden bovendien optimale databescherming door de ondersteuning van multiple-bit error correctie (Chipkill-technologie) en online reservegeheugen. Daarnaast zijn meerdere RAID-opties beschikbaar voor een goede prijs-prestatie verhouding ten behoeve van het opslag subsysteem.

Uitbreiding
Vier-weg multiprocessing met Intel Xeon MP-processoren biedt voldoende ruimte voor groei in zelfs de meest computerintensieve bedrijfsomgevingen. Beide servers combineren CPU-schaalbaarheid met veel uitbreidingsmogelijkheden. De nieuwe modellen laten zich eenvoudig upgraden via onder meer 8 vrije PCI-sloten, geheugencapaciteit tot 24 GB en tot 10 hot swap harde schijven en 1,4 TB hot-swap interne opslag (5 hot-swap harde schijven en 730 GB voor de rack-optimized server). De investering blijft hierdoor in de toekomst gewaarborgd.

Beheer
Beide systemen zijn standaard voorzien van geïntegreerde hardware die het beheer op afstand mogelijk maakt, waardoor het serversysteem op elk moment en vanaf elke plaats kan worden gecontroleerd. De uitgebreide NEC ESMPRO softwaresuite zorgt voor nog grotere beheerbaarheid.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs