Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

BBned en Allied Data Technologies sluiten overeenkomst

13 september 2004 - 14:59ActueelGovernance & PrivacyAllied Data TechnologiesBBned
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Allied Data Technologies, leverancier van Customer Premises Equipment (CPE), heeft een overeenkomst gesloten met BBned, aanbieder van breedbanddiensten, voor de levering van CPE voor hun Voice over DSL-diensten in Nederland.

De overeenkomst betreft de levering van Voice Integrated Access Devices (IAD), genaamd CopperJet 816-2P. De eerste levering zal dit jaar plaatsvinden en er is de intentie voor een vervolgorder volgend jaar.

De overeenkomst is het directe resultaat van een intensieve samenwerking tussen BBned en Allied Data Technologies. Met de Voice IAD van Allied Data Technologies is BBned in staat, om samen met zijn partners, nieuwe diensten zoals telefoon- en Internettoegang in één pakket aan te bieden voor zowel de zakelijke- als consumentenmarkt. BBned’s eerste gecombineerde spraak- en datadienst ‘Bellen via ADSL’ is reeds eerder dit jaar geïntroduceerd.

‘De samenwerking tussen Allied Data Technologies en BBned resulteert in een dienst waarbij gebruikers extra waarde uit hun DSL-aansluiting kunnen halen,’ aldus Arthur van den Ende, commercieel directeur van BBned. ‘Met deze nieuwe dienst kan aanzienlijk op telefoniekosten worden bespaard. BBned biedt nu de mogelijkheid aan gebruikers om spraak en data over dezelfde verbinding te realiseren, zonder dat kwaliteit van de verbinding hierdoor wordt aangetast, maar wel tegen tarieven die tot tientallen procenten lager kunnen uitpakken.’

‘Deze overeenkomst is een extra impuls voor de groei van breedband in Nederland,’ aldus Jeroen van Eersel, sales & marketing manager van Allied Data Technologies. ‘Met de CopperJet 816-2P vergroot BBned zijn competitieve voordeel bij Nederlandse service providers en zal de ontwikkeling van gecombineerde spraak- en datadiensten in Nederland verder ontplooien.’

De CopperJet 816-2P is een Voice IAD die VoATM, ADSL Annex A en Annex B ondersteunt in één product. De CopperJet 816-2P is de voorloper van de nieuwe CopperJet 16xx serie. Deze nieuwe 16xx serie biedt Voice over ATM (ELCP), Voice over IP (SIPv2 en MGCP) en ADSL/ADSL2/ADSL2+ aan, waardoor het geschikt is voor service providers die zowel ADSL-, POTS- als ISDN-spraakdiensten aanbieden.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Anti-phishingtraining sorteert nauwelijks effect

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    AchtergrondGovernance & Privacy

    Dawnguard belooft volautomatische securitycloudarchitectuur

    OpinieData & AI

    Is Amerikaanse ai straks nog bruikbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs