Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

BBned en Allied Data Technologies sluiten overeenkomst

13 september 2004 - 14:59ActueelDigital TransformationAllied Data TechnologiesBBned
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Allied Data Technologies, leverancier van Customer Premises Equipment (CPE), heeft een overeenkomst gesloten met BBned, aanbieder van breedbanddiensten, voor de levering van CPE voor hun Voice over DSL-diensten in Nederland.

De overeenkomst betreft de levering van Voice Integrated Access Devices (IAD), genaamd CopperJet 816-2P. De eerste levering zal dit jaar plaatsvinden en er is de intentie voor een vervolgorder volgend jaar.

De overeenkomst is het directe resultaat van een intensieve samenwerking tussen BBned en Allied Data Technologies. Met de Voice IAD van Allied Data Technologies is BBned in staat, om samen met zijn partners, nieuwe diensten zoals telefoon- en Internettoegang in één pakket aan te bieden voor zowel de zakelijke- als consumentenmarkt. BBned’s eerste gecombineerde spraak- en datadienst ‘Bellen via ADSL’ is reeds eerder dit jaar geïntroduceerd.

‘De samenwerking tussen Allied Data Technologies en BBned resulteert in een dienst waarbij gebruikers extra waarde uit hun DSL-aansluiting kunnen halen,’ aldus Arthur van den Ende, commercieel directeur van BBned. ‘Met deze nieuwe dienst kan aanzienlijk op telefoniekosten worden bespaard. BBned biedt nu de mogelijkheid aan gebruikers om spraak en data over dezelfde verbinding te realiseren, zonder dat kwaliteit van de verbinding hierdoor wordt aangetast, maar wel tegen tarieven die tot tientallen procenten lager kunnen uitpakken.’

‘Deze overeenkomst is een extra impuls voor de groei van breedband in Nederland,’ aldus Jeroen van Eersel, sales & marketing manager van Allied Data Technologies. ‘Met de CopperJet 816-2P vergroot BBned zijn competitieve voordeel bij Nederlandse service providers en zal de ontwikkeling van gecombineerde spraak- en datadiensten in Nederland verder ontplooien.’

De CopperJet 816-2P is een Voice IAD die VoATM, ADSL Annex A en Annex B ondersteunt in één product. De CopperJet 816-2P is de voorloper van de nieuwe CopperJet 16xx serie. Deze nieuwe 16xx serie biedt Voice over ATM (ELCP), Voice over IP (SIPv2 en MGCP) en ADSL/ADSL2/ADSL2+ aan, waardoor het geschikt is voor service providers die zowel ADSL-, POTS- als ISDN-spraakdiensten aanbieden.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Digital Transformation

    Kort: Tikkie deelde lintjes uit op Koningsdag, Zsolt Szabó adviseur van Accenture (en meer)

    Digital Transformation

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Digital Transformation

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Digital Transformation

    Spoelstra Spreekt: Succes

    Google Big Tech
    Digital Transformation

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs