Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Informatica sluit overeenkomst met Composite Software

29 maart 2005 - 14:103 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurComposite SoftwareInformatica
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Informatica Corporation, leverancier van dataintegratie, heeft een ontwikkel- en OEM-overeenkomst gesloten met Composite Software, een aanbieder van Enterprise Information Integration (EII)-oplossingen.

Informatica biedt de Composite Information Server aan bij het PowerCenter dataintegratieplatform. Vanaf het PowerCenter-platform hebben gebruikers rechtstreeks ‘on the fly’ toegang tot data uit transactionele systemen. Indien deze data wordt gecombineerd met historische data die zich al in de datawarehouses bevindt, krijgen gebruikers een allesomvattend beeld van hun onderneming en kunnen zij sneller inspelen op veranderingen in de markt.

Informatica geeft ook aan dat de twee partijen gezamenlijke activiteiten ontwikkelen en gezamenlijk plannen maken op het gebied van intellectueel eigendom, coderen en ontwikkelen om de Composite Information Server-technologie volledig te integreren in PowerCenter.

Met EII-technologie krijgen organisaties ‘on the fly’ federated views en real time rapportage van informatie die verspreid zit in verschillende databronnen, zonder de data te hoeven verplaatsen naar een centrale repository. Gebruikers kunnen hun datawarehouse-architectuur uitbreiden om direct toegang te krijgen tot nieuwe en bestaande databronnen, waarbij PowerCenter’s krachtige transformatie-, metadata- en cleansing-capaciteiten volledig worden benut. Als het in verbinding met een open, gecombineerde architectuur wordt gebruikt, bieden de twee technologieën een completer beeld van de aparte systemen in de organisatie en hebben meer eindgebruikers in de organisatie de beschikking over data.

Composite’s EII-technologie is ontworpen om datatoegang eenvoudig, doeltreffender en diepgaander te maken door het creëren van samengestelde beelden van afzonderlijke databronnen. Net als PowerCenter is de technologie van Composite gebaseerd op een services-oriented architecture, wat uitgebreid hergebruik van objecten, views en diensten stimuleert, robuuste metadata verschaft, en een gemakkelijke grafische interface heeft voor eenvoudige ontwikkeling en beheer.

'Informatica heeft onlangs zijn productstrategie voor de komende 18 maanden onthuld. Daarin stond dat de federated-querying mogelijkheden eind 2006 aan PowerCenter zouden worden toegevoegd', aldus Girish Pancha, executive vice president producten bij Informatica. 'Uit de aankondiging van vandaag blijkt dat de realisatie van die mogelijkheden met ruim een jaar wordt versneld. De beste EII- en enterprise dataintegratiefunctionaliteiten worden gecombineerd op een geïntegreerd, open platform. Informatica heeft na een zorgvuldig, jarenlang evaluatieproces voor Composite gekozen omdat het duidelijk de beste EII-functionaliteit op de markt biedt en onze klanten het meest te bieden heeft.'

'EII is een perfecte aanvulling op het dataintegratieplatform. Organisaties kunnen nu gemakkelijker bij additionele data buiten het datawarehouse, deze combineren met warehouse masterdata en ze afleveren in de vorm van real-time, herbruikbare views van rapportages, dashboards en andere applicaties', aldus Jim Green, chairman en CEO bij Composite Software. 'We zijn blij met Informatica te werken aan het samenbrengen van deze twee integratietechnologieën en we zien er naar uit gebruikers meer flexibiliteit en kostenvoordelen bieden.'

De Composite Integration Server is vanaf het tweede kwartaal van 2005 verkrijgbaar bij Informatica op OEM-basis, en wordt ondersteund door Informatica en Composite Software. De eerste integratiefase van de twee technologieën staat gepland voor dit najaar.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs