Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Coks Stoffer verruilt EDS voor Cisco Systems

14 april 2005 - 14:43ActueelCarrièreCiscoEDS
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Cisco Systems maakt vandaag bekend dat zij Coks Stoffer heeft benoemd tot algemeen directeur van Cisco Systems Nederland. Coks Stoffer volgt per 1 juni 2005 de huidige algemeen directeur Maggie Morrison op, die vanaf dat moment een functie op Cisco's hoofdkantoor in San Jose gaat bekleden.

Coks Stoffer is op dit moment werkzaam bij ICT-dienstverlener EDS, waar hij vice president sales & business development voor Noord-Europa en managing director van EDS Nederland is. Hij heeft 24 jaar ervaring in verschillende leidinggevende functies bij bedrijven als Tandem, NCR en Lotus.

In zijn nieuwe functie is Coks Stoffer verantwoordelijk voor geheel Cisco Nederland. In deze functie zal hij de aanwezigheid van Cisco in de markt verder uitbouwen en de relatie met marktleiders in de Service Provider- en Enterprise-markt alsmede bij de overheid, in het MKB en met Cisco partners verder verstevigen.

Coks Stoffer rapporteert aan Cisco’s vice president voor Noord Europa Andy Lockhart. ‘De benoeming van Coks Stoffer is voor ons erg belangrijk, omdat Nederland een belangrijke markt is voor Cisco,’ aldus Lockhart. ‘Coks Stoffer heeft een zeer sterke staat van dienst en zijn recente ervaring met EDS, een strategische partner van Cisco, stelt hem in staat een belangrijke rol te spelen in de verdere uitbouw van Cisco’s visie en oplossingsgerichte strategie in de Nederlandse markt. In de netwerkindustrie draait alles op dit moment om het zo effectief mogelijk oplossen van de businessproblemen van onze klanten en het creëren van een duidelijk onderscheidend vermogen ten opzichte van hun concurrentie. Coks Stoffer onderschrijft onze Intelligent Information Network-visie en brengt zeer relevante senior management ervaring vanuit een uitstekend bedrijf mee naar Cisco.’

Coks Stoffer: ‘Ik ben verheugd dat ik de mogelijkheid heb gekregen om Cisco Nederland te gaan leiden. Cisco is de onbetwiste marktleider in netwerkoplossingen en heeft uitstekend groeipotentieel, niet alleen in haar traditionele markten, maar ook in de Service Provider-markt en op het gebied van advanced technology en home networking.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Microsoft 365

    Kort: Salesforce-project GGN faliekant mislukt (en meer) 

    Outsourcing

    Kort: Politie zoekt Nederlanders in Odido-onderzoek, ICS besteedt it-platform uit aan Worldline

    Datacenter

    Kort: Italiaanse restwarmte Equinix, SLTN volledig in handen van Eugène Tuijnman (en meer)

    Ontslagen & reorganisaties

    Twee van de vijf techreuzen koppelt ontslag direct aan ai

    Startups & Scale-ups

    Kort: Private equity stuwt banengroei, 9 op 10 it-leiders niet klaar voor ai-cyberaanvallen (en meer)

    Artificial Intelligence

    Kort: Digitale economie groeit ondanks krimp ict-banen, ai-ambities mkb missen vruchtbare grond (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs