Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Altiris presenteert cijfers eerste kwartaal

29 april 2005 - 08:31ActueelGovernance & PrivacyAltiris
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Altiris, leverancier van oplossingen voor IT lifecyclebeheer, boekte over het eerste kwartaal van 2005 een totale omzet van 46,9 miljoen dollar. Dit is een stijging van 25 procent vergeleken met hetzelfde kwartaal in 2004 toen Altiris een omzet van 37,4 miljoen noteerde.

De nettowinst over het eerste kwartaal was 2,4 miljoen dollar, of 9 dollarcent per aandeel, inclusief 937.000 dollar aan afschrijvingen op immateriële goederen, $1,6 miljoen dollar aan afschrijvingen op research&development en $54.000 in aandelencompensatie. Dit vergeleken met de nettowinst van $3,1 miljoen, of 11 dollarcent per aandeel in het eerste kwartaal van 2004.

Pro forma rapporteerde Altiris een nettowinst van 5 miljoen dollar, of 18 dollarcent per aandeel over het eerste kwartaal exclusief de hiervoor genoemde kosten en een belastingtarief van 35 procent. Dit vergeleken met de pro forma netto winst van 4,6 miljoen dollar of 17 dollarcent per aandeel zoals gerapporteerd in het eerste kwartaal van 2004. Altris genereerde naar schatting $12,4 miljoen in contanten uit de bedrijfsvoering en sloot het kwartaal af met 126 miljoen dollar in contanten en courante effecten.

‘In het eerste kwartaal hebben we opnieuw goede vooruitgang geboekt met onze klanten, partners en producten,’ zegt Greg Butterfield, CEO van Altiris. ‘We hebben 65 procent van onze omzet gehaald uit bestaande klanten en we hebben ook een aantal grote overeenkomsten met nieuwe klanten gesloten. We hadden zo’n sterk kwartaal mede dankzij onze VAR’s en Systems Integrators en krijgen steeds meer toegang tot nieuwe klanten door de uitbreiding van ons productaanbod. We bieden klanten toegevoegde waarde op lange termijn en zijn uitstekend gepositioneerd in onze markt.’

Butterfield vervolgt: ‘Echter, het afsluiten van grote overeenkomsten nam dit kwartaal meer tijd in beslag en de bereidheid om geld aan technologie uit te geven was minder dan verwacht, vooral in Europa. Daarbij zijn onze resultaten beïnvloed door kosten die hoger uitvielen dan verwacht, met name als gevolg van juridische aangelegenheden en het voldoen aan wetgeving. Alhoewel we enigszins teleurgesteld zijn over deze resultaten, zijn we erg tevreden over onze strategische vooruitgang.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Databescherming is geen compliance-probleem meer

    Governance & Privacy

    Waarom raden van bestuur anders naar cybersecurity moeten kijken

    Overheid

    Capgemini verkoopt Amerikaanse dochter na ICE-rel

    Carrière

    Nieuwe Epstein-files brengen Gates opnieuw in verlegenheid

    Overheid

    Coalitieakkoord: AIVD en MIVD snel aan nieuwe tech helpen en nadruk op digitale autonomie

    Software & Development

    Kort: Zweeds Vitec koopt Autonet, Plate ruimt AWS in voor Info Support (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs