Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nashuatec/NRG maakt jaarcijfers 2004 bekend

02 mei 2005 - 12:38ActueelGovernance & PrivacyNashuatecNRG
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Nashuatec/NRG, leverancier van producten en diensten op het gebied van document management (printers, copiers en documentsoftware) heeft het boekjaar 2004-2005 afgesloten met een omzet van 273 miljoen euro. De omzet groeide met 5,8 procent, de winst met 2,9 procent. De onderneming versterkte haar positie als document management specialist door de overname van Swets Farrington.

Het was voor het veertiende achtereenvolgende jaar dat Nashuatec/NRG omzet- en winstgroei realiseerde in een boekjaar, dat voor het eerst gebroken. was en derhalve liep van 1 april 2004 tot en met 31 maart 2005.

Met de overname van Farrington gaf Nashuatec/NRG verder inhoud aan haar groeistrategie in document management. De in Haarlem en Lisse gevestigde specialist in input en document management (jaaromzet 12 miljoen, honderd medewerkers) is in zijn geheel overgegaan naar NRG Benelux. De nieuwe business unit opereert thans onder de naam NRG Farrington B.V. en bouwt voort op dertig jaar expertise en een uitstekende reputatie in onder meer de financiële sector en de gezondheidszorg.

De omzet van Nashuatec/NRG groeide verder door de uitbreiding van de software en consultancy activiteiten; de omzet in Solutions is gegroeid met maar liefst 42 procent. Ook tekende zich een toename af in de service-inkomsten. Nashuatec/NRG investeerde stevig in interne IT-systemen en in een ASP-model voor haar activiteiten op het gebied van services.

Voor het inmiddels lopende boekjaar 2005/2006 verwacht Nashuatec/NRG een verdere omzetgroei in document management, mede dankzij de integratie van NRG Farrington. Ook voorziet Nashuatec/NRG een aantal belangrijke nieuwe productontwikkelingen bij moederorganisatie Ricoh, onder meer de Gelsprinter. Dit is een nieuwe (kleuren) printtechnologie die leidt tot veel lagere afdrukkosten met behoud van het kwaliteitsniveau. De concepten Managed Print Services en Pay-per-Page zullen verder worden uitgebouwd. Met de acquisitie door Ricoh van Hitachi Printing Solutions, inmiddels Ricoh Printing Systems, heeft Nashuatec/NRG nu ook beschikking over een scala aan oplossingen voor het segment hoogvolume printen in de Datacenter en de Print On Demand omgeving.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    OpinieData & AI

    Van data-marktplaatsen tot dark data: de rol van authenticiteit in ai

    OpinieSecurity & Awareness

    Iot-beveiliging: het vergeten risico in cybersecuritystrategie

    Europese Unie
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Geen one-fits-all-oplossing voor soevereine EU-cloud

    lui
    OpinieInnovatie & Transformatie

    Waarom ‘leverancier van jouw leverancier’ groot risico kan zijn

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs