Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

RealOpen IT benoemd tot gold partner Novell

23 november 2005 - 12:26ActueelInnovatie & TransformatieNovellRealOpen IT

RealOpen IT, leverancier van onafhankelijke, op open standaarden gebaseerde automatiseringsoplossingen, heeft vandaag haar Gold partnerstatus van Novell bekend gemaakt.

Dankzij deze nieuwe status heeft RealOpen IT de mogelijkheid om gebruik te maken van de kennis en expertise van Novell en heeft het bedrijf toegang tot het Novell PartnerNet, waar partners wereldwijd zich hebben verenigd.
De nieuw verworven Gold-status geeft RealOpen IT de beschikking over Novell’s technische-  en online salestraining en tools, waardoor bestaande en nieuwe eindgebruikers nog beter de kans krijgen een optimaal advies en ondersteuning te ontvangen. Ook krijgt de dienstenleverancier toegang tot de partner marketing warehouse, waarmee de Linux boodschap optimaal over de bühne gebracht kan worden.

'De nieuwkomer RealOpen IT heeft zich het afgelopen jaar op een unieke wijze  op de markt zichtbaar gemaakt en de Linux knowhow die bij dit bedrijf voorhanden is, is optimaal. De recente uitbreiding van Novell-kennis binnen het bedrijf, gecombineerd met de al bestaande expertise heeft dan ook geresulteerd in deze certificering,' zegt Ruud Goulooze, director EMEA partner sales & programs 'Ik verwacht dat de deze vernieuwde samenwerking goede resultaten zal boeken.'

Bram Haasnoot, directeur van RealOpen IT, is tevreden met de Gold-status.  'Met deze status laten we de markt weten dat we alle  tools in huis hebben om gedegen advies en ondersteuning te bieden. We zijn verheugd over deze status en zullen maximaal gebruik maken van de technische en sales support die Novell ons biedt, zodat we onze bestaande en aankomende klanten nog beter van dienst kunnen zijn.'

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Groningers verkopen crypto-platform Deribit voor 2,9 miljard dollar

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs