Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Fred van Dulken benoemd tot CEO Comparex Benelux

15 december 2005 - 13:44ActueelCarrièreComparex
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Comparex heeft per 1 december de vestigingen in België, Nederland en Luxemburg samengevoegd tot Comparex Benelux. Fred van Dulken, voorheen managing director van de Nederlandse organisatie, is benoemd tot CEO van Comparex Benelux.

Nel van Scheijen, voorheen director van de Nederlandse organisatie, is benoemd tot COO van Comparex Benelux. Norman Duthie blijft de functie van CFO Benelux vervullen. De nieuwe organisatie is goed voor een omzet van meer dan 28 miljoen euro en een personeelsbestand van ruim tachtig medewerkers. De vestigingen in Brussel, Zaltbommel en Luxemburg blijven gehandhaafd, zodat de lokale markten kunnen worden bediend vanuit de landen zelf. Het samengaan is ingegeven doordat de bedrijven elkaar op geografisch gebied goed aanvullen.

‘De hoofdreden voor het samengaan van Nederland met België en Luxemburg is dat we onder andere ambitieuze groeidoelstellingen willen verwezenlijken,’ aldus Van Dulken. ‘De samenvoeging zal voor beide organisaties tal van voordelen opleveren, omdat we nu onze krachten kunnen bundelen. Beide organisaties vullen elkaar professioneel aan op het gebied van het ontwerpen, inrichten en beheren van ICT-infrastructuren binnen datacenter-omgevingen. De expertise en ervaring tussen de landen onderling gaan we dan ook actief uitwisselen.’

Ook op het gebied van kosten heeft de nieuwe organisatie toegevoegde waarde. Van Dulken: ‘Door effectiever om te gaan met kosten, omdat er vanaf nu maar één bestuur is, kunnen wij ook capaciteitsproblemen onderling oplossen. Zo hebben we in Nederland de afgelopen tijd op personeelsgebied een onderbezetting gehad vanwege een aanzienlijke stijging van het aantal opdrachten. Dit kunnen we nu oplossen door onze collega’s uit België in te schakelen.’

Van Dulken houdt zich de komende tijd bezig met de Belgische organisatie met als doel om de groei in lijn met de Nederlandse groei te verkrijgen. In de tussentijd geeft Van Scheijen leiding aan de Nederlandse organisatie. ‘De samenwerking biedt ons ook extra openingen in de markt,’ aldus Van Scheijen. ‘We zien dat onze klanten en partners eenzelfde constructie met België, Nederland en Luxemburg hebben opgezet. Omdat wij nu ook deze werkwijze hanteren, kunnen we onze klanten en het partnerkanaal nog beter bedienen.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    Battle
    ActueelCarrière

    Dell: Ai helpt cybercriminelen te bevechten

    Stokje doorgeven
    ActueelCarrière

    Kort: Ceo Rosado van Outsystems doet stap terug, Kwetsbaarheidsdatabase EUVD ziet licht, Rabobank Pensioenfonds in zee met AZL (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    ActueelCarrière

    Bonden akkoord met nieuwe ICK-cao 2025-2026

    ActueelCarrière

    Cyberveiligheid naar bestuurskamer: noodzaak van board-training

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs