Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Kaspersky treedt toe tot de Microsoft VIA

20 maart 2006 - 16:30ActueelGovernance & PrivacyKaspersky Lab

Kaspersky Lab, internationaal ontwikkelaar van content security oplossingen met geavanceerde anti-virus, anti-spyware, anti-spam, en firewall mogelijkheden, is toegetreden tot de Microsoft Virus Information Alliance (VIA): een internationale programma voor het delen van informatie over virussen en andere kwaadaardige codes.

De alliantie is een samenwerking tussen de top-10 spelers in de antivirus-markt en Microsoft. Het VIA-programma is een effectief middel om virusnieuws en technische informatie te delen. Het belangrijkste doel van het programma is om gebruikers van Microsoft producten tijdig te informeren over nieuwe virusdreigingen.

Kaspersky Lab zal, als lid van de Microsoft VIA, informatie delen over alle gedetecteerde kwaadaardige codes. De informatie zal bestaan uit: het bereik en de snelheid van virusverspreidingen, doelgerichte aanvallen en de wijze waarop gebruikers virusinfecties kunnen voorkomen.

"De malware industrie heeft recentelijk grote veranderingen ondergaan. Virusschrijvers werken nauwer samen en individuele vandalisme acties maken plaats voor georganiseerde misdaadorganisaties. De inzet van kwaadaardige codes voor financieel gewin heeft tot een enorme toename van virusverkeer geleid. Het aantal nieuwe virussen dat elke dag wordt geïdentificeerd ligt momenteel boven de 150, terwijl dit een jaar geleden nog minder dan de helft was. Aangezien de meeste virussen worden geschreven voor Windows platformen zal het delen van dit soort informatie het beveiligingsniveau voor op Windows gebaseerde PC’s vergroten," aldus Eugene Kaspersky, hoofd van het Kaspersky Lab Antivirus Onderzoek.

Microsoft is erg tevreden met de samenwerking met Kaspersky Lab en de andere VIA-leden. Op deze wijze kunnen wij klanten de juiste informatie bieden om zich te beschermen tegen kwaadaardige bedreigingen. Beveiliging is een belangrijke zaak voor de gehele industrie en Microsoft werkt daarom nauw samen met haar partners om de beveiliging voor alle computergebruikers te verbeteren", aldus Stephen Toulouse, security program manager van het Security Response Center bij Microsoft Corp.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse bedrijven nog niet kansloos om EU-gelden cloud en ai  

    ActueelGovernance & Privacy

    Websites lappen Europese Toegankelijkheidswet aan hun laars

    ActueelGovernance & Privacy

    Kort: AIV waarschuwt Nederland, Centric verwerft meerderheidsbelang in Twelve (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs