Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Tiptel producten VoipBuster certified

28 maart 2006 - 17:15ActueelGovernance & PrivacyTiptel

Tiptel is verheugd te kunnen melden dat een drietal van haar producten, als eerste in Nederland, officieel VoipBuster certified zijn. Het gaat om de tiptel cyberBOX 100, de tiptel 117 USB phone en de tiptel 115 USB phone. Met de gratis te downloaden software van VoipBuster is het mogelijk om gratis te telefoneren via internet en in vele landen (bijvoorbeeld in Nederland) is het zelfs mogelijk gratis te bellen naar vaste telefoonnummers. De software van VoipBuster kan eenvoudig gratis gedownload worden van internet via www.voipbuster.com.

Tiptel heeft als eerste in Nederland het VoipBuster certified logo verkregen voor haar producten, de tiptel cyberBOX 100, de tiptel 117 USB phone en de tiptel 115 USB phone. Deze producten ondersteunen alle functies die VoipBuster biedt. Op de software van VoipBuster zijn verschillende andere gratis software programma’s gebaseerd; NetAppel, SIPDiscount, voIPCheap, VoIPStunt, InternetCalls, VoIPDiscount, SparVoip. Ook voor deze programma’s zijn de tiptel producten gecertificeerd.

Het VoIP-assortiment van Tiptel voor het gratis bellen via internet is uitgebreid en compleet. Naast VoipBuster zijn de tiptel VoIP producten werkzaam met andere gratis programma’s, zoals Skype. Afhankelijk van de individuele wensen en behoeften van de gebruiker kan deze het gewenste programma downloaden en het gewenste tiptel VoIP product gebruiken om het bellen via internet zo comfortabel mogelijk te maken.

De tiptel VoIP producten maken het bellen via internet snel en eenvoudig. Zo kan men met de tiptel cyberBOX 100 bijvoorbeeld gratis bellen via internet met een analoog draadloos telefoontoestel, met behulp van zowel VoipBuster als Skype software, maar ook via de vaste analoge telefoonlijn. De tiptel 117 USB phone heeft een blauw verlicht, grafisch display waarin men met één druk op de knop kan zien welke VoipBuster of Skype contactpersonen online en offline zijn, afhankelijk van de gebruikte software. Ook kunt u via het overzichtelijke toetsenbord bladeren door de lijst met contactpersonen, een telefoonnummer kiezen en de belhistorie bekijken. De tiptel 115 USB phone beschikt over een display met naamweergave en een gebruiksvriendelijk toetsenbord. Via de toetsen kunt u eenvoudig door de gedownloade software bladeren.

Binnenkort zullen ook andere tiptel VoIP producten VoipBuster gecertificeerd worden. Meer informatie hierover op www.tiptel.nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Norea onderstreept waarschuwing soevereiniteit AFM en DNB

    Data & AI

    Niet te snel de sleutels aan agents geven

    Governance & Privacy

    Hoe it-leiders regelmatig hun eigen security-regels omzeilen

    Overheid

    Stemmen voor digitalisering…? Blijf maar thuis

    Nexperia
    Governance & Privacy

    Nexperia Europa zoekt chip-partners buiten China om exportban te omzeilen

    Koningin Maxima en Philips ceo Roy Jakobs AVG
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Koningin Máxima opent Philips-hoofdkantoor, kredietrapporteur verlaat het land door AVG (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs