Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Evolve combineert de beste digitale technologieën (EM & RF) in één antenne

12 april 2006 - 08:57ActueelSecurity & AwarenessCheckpoint Systems

Checkpoint Systems (NYSE : CKP), wereldwijd toonaangevend leverancier van oplossingen voor dervingsbeheer, brengt een nieuwe serie EM/RF antennes op de markt voor elektronische artikelbeveiliging. Deze derde generatie reeks antennes – Evolve genaamd – betekent een flinke vooruitgang voor de retailsector in termen van beveiliging.

In Europa kostte derving retailers vorig jaar 32 miljard euro – geld dat eigenlijk omzet had moeten zijn. In 2005 werd diefstal in de Benelux geraamd op ruim 2 miljard euro*. Als gevolg hiervan besteden retailers veel aandacht aan het optimaliseren van hun bewaking, voorraadbeheer en beveiligingssystemen. Na twee jaar van research en development en om tegemoet te komen aan de specifieke wensen van retailers, lanceert Checkpoint een nieuwe, derde generatie reeks antennes, met de naam Evolve.

Met het beste op het gebied van Elektromagnetische (EM) en Radio Frequency (RF) technologie, optimaliseert Evolve de combinatie van twee technologieën in één antenne. Dit biedt retailers een oplossing die tegemoet komt aan al hun technologische, financiële en praktische behoeften. Met Evolve hebben retailers de keuze voor ofwel EM of RF technologie, of voor de voordelen van EM en RF samen.
Evolve optimaliseert de detectie van bronbeveiligde producten met behulp van RF-technologie én maakt het mogelijk om artikelen te beveiligen met de meest discrete oplossing die op de markt beschikbaar is: kleine elektromagnetische strips die efficient kunnen worden aangebracht in de winkel. Kleding, cosmetica, cd’s, dvd’s of alcoholische dranken: alle producten in de winkel kunnen beveiligd worden tegen diefstal. Deze twee gecombineerde labelingprocessen zijn doeltreffend voor zowel interne als externe diefstal.

Tenslotte kan Evolve gekoppeld worden aan het krachtige softwareplatform CheckProTM Reporter, waardoor data grondig kunnen worden geanalyseerd. Evolve maakt het voor gebruikers mogelijk om data management tools op te zetten waarmee de prestaties en het functioneren kan worden geanalyseerd van een of meerdere winkels en deze voortdurend kunnen worden bewaakt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    5 must-haves om video-onderzoek een boost te geven

    Over toekomstbestendig video-onderzoek

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Waarderen, high five, blij
    Security & Awareness

    OM is gevolgen hack vrijwel te boven

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    Overheid

    Kabinet: geen noodzaak voor data-ambassade in Luxemburg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs