Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Strategy & Transformation » Digital Transformation

Internet Security Systems biedt enterprisebeveiliging voor MKB

29 mei 2006 - 13:133 minuten leestijdActueelDigital TransformationISS

Internet Security Systems (ISS) (Nasdaq: ISSX) gaat zich de komende tijd nadrukkelijk richten op het midden- en kleinbedrijf. Om het MKB te laten profiteren van dezelfde hoogstaande preventieve beveiligingsoplossingen als de enterprisemarkt, lanceert ISS een nieuw MKB-partnerprogramma, dat zijn wereldwijde primeur beleeft in Nederland. Als onderdeel van het programma hebben ISS en distributeur Copaco een overeenkomst gesloten om via resellers het MKB te bereiken.

ISS en Copaco zullen de komende maanden diverse activiteiten opzetten voor resellers in de MKB-markt, waaronder commerciële acties, opleidingen, trainingen en seminars. Doel is vooral om deze resellers kennis te laten maken met de preventieve beveiliging van de Proventia M-appliances van ISS. MKB-bedrijven hoeven met de Proventia M10 niet langer allerlei afzonderlijke beveiligingsoplossingen aan te schaffen en te beheren. Een firewall, Virtual Private Network (VPN), Virus Prevention System, contentfiltering, antispam en Intrusion Detection & Prevention zijn standaardonderdelen van de M10. Het onderzoeks- en ontwikkelingsteam X-Force van ISS voorziet Proventia-appliances voortdurend van de meest recente beschermingsupdates, zodat MKB-bedrijven ook tegen toekomstige, nog onbekende bedreigingen zijn beschermd. Omdat alles vanuit één interface eenvoudig te beheren is, zijn de kosten voor beheer en onderhoud bovendien relatief laag.

"Hackers en virussen maken allang geen onderscheid meer tussen het MKB en de enterprisemarkt. En hoewel de individuele financiële consequenties van cybercrime voor een MKB-bedrijf meestal kleiner zijn dan voor bijvoorbeeld een grote bank, tonen diverse studies al aan dat de totale schade van cybercrime in het MKB het grootst is. Met onze Proventia M-appliances, aangevuld door de expertise en het resellernetwerk van Copaco, kunnen MKB-bedrijven nu beschikken over dezelfde kwalitatieve beveiliging als grote bedrijven en regeringen, maar dan tegen een fractie van de prijs", aldus Jos Nijsen, Managing Director Benelux bij Internet Security Systems.

"De meeste MKB-bedrijven beschikken inmiddels wel over antivirus en een firewall, maar deze oplossingen bieden onvoldoende bescherming. De intelligentie en kennis van het X-Force-onderzoeksteam van ISS zijn uniek en worden automatisch geïntegreerd in de preventieve beveiligingsproducten en -diensten. Door onze samenwerking met ISS, kunnen onze resellers hun MKB-klanten niet alleen bescherming bieden tegen de laatste virussen en kwaadaardige softwarecode van vandaag, maar ook tegen de nog onbekende bedreigingen van morgen en overmorgen", aldus Harold Bax van Copaco.

De Proventia Network Multi-Function Security bestaat op dit moment uit drie modellen. Voor meer informatie over de Proventia Network Multi-Function Security: http://www.iss.net/products_services/enterprise_protection/proventia/m_series.php

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digital Transformation

    Waarom leren in digitale transformaties fundamenteel verandert

    Digital Transformation

    Kort: Tikkie deelde lintjes uit op Koningsdag, Zsolt Szabó adviseur van Accenture (en meer)

    Digital Transformation

    Kabinet trapt af voor slagvaardigere overheid

    Digital Transformation

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Digital Transformation

    Spoelstra Spreekt: Succes

    Google Big Tech
    Digital Transformation

    Liberty Global tekent deal met Google Cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs