Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Windmark benoemd tot Platinum Partner van Altiris

08 juni 2006 - 10:17ActueelDigitale werkplekAltirisWindmark
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Altiris, Inc. (NASDAQ: ATRS) leverancier van service georiënteerde beheeroplossingen, heeft Windmark benoemd tot Platinum Partner. Platinum is de hoogst haalbare status in het partnerprogramma van Altiris. Windmark behaalde deze status, vanwege de sterke groei in de afzet van Altiris(R)-producten en de succesvolle samenwerking de afgelopen jaren.

Windmark is een volledige Altiris-partner en gespecialiseerd in systeembeheer. Het bedrijf ontwerpt zelf beheeromgevingen voor desktops, servers en netwerken, waarbij Altiris-producten altijd een grote rol spelen. Daarnaast biedt Windmark trainingen en support aan.

“We zijn al jaren tevreden partner van Altiris. We hebben ons gespecialiseerd in hun producten, die een belangrijk onderdeel vormen van onze oplossingen. We bieden bewust alleen Altiris-oplossingen aan, zodat we op dat gebied onszelf kunnen blijven ontwikkelen. We zijn dan ook erg trots dat Altiris onze inspanningen waardeert met deze Platinum-status”, aldus Mark-Jan Senneker, directeur van Windmark.

Het businessmodel van Altiris is zodanig ingericht dat een groot deel van de business indirect via het partnerkanaal loopt. Het model is gebaseerd op intensieve en productieve samenwerkingsverbanden, zoals die tussen Altiris en Windmark.

“Als toegewijd Altiris-partner heeft Windmark zich succesvol toegelegd op de verkoop van onze softwarelicenties met een uitstekende consultancy-ondersteuning. Altiris wil de samenwerking van de afgelopen jaren waarderen door het toekennen van de hoogste partnerstatus, Platinum Partner”, zegt Jacqueline de Groen, Account Manager bij Altiris. “Zowel Altiris als Windmark willen in de toekomst hun samenwerking verder uitbouwen.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs