Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vijfentwintig bedrijven kiezen voor Packaging Robot

21 juni 2006 - 16:06ActueelGovernance & PrivacyBrain Force

BRAIN FORCE – VAI heeft in de eerste vijf maanden van 2006 vijfentwintig nieuwe klanten gewonnen voor Packaging Robot. Packaging Robot is een softwarepakket voor het maken van kant-en-klare, direct uitrolbare applicatie-packages in MSI-formaat.

Wilko Visser, directeur van BRAIN FORCE – VAI: "Packaging in MSI-formaat is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de applicatiebeheerstrategie van bedrijven en overheden. Het leidt namelijk tot forse verbeteringen in de beschikbaarheid van applicaties en zorgt ervoor dat er geen applicatieconflicten optreden, waardoor de IT-omgeving stabieler en betrouwbaarder wordt. Deze vorm van packaging biedt veel voordelen. Het packaging-proces was voorheen echter zeer complex en werd daardoor vaak uitbesteed. Met Packaging Robot kunnen bedrijven het proces in eigen beheer uitvoeren. Het feit dat in de afgelopen maanden vijfentwintig klanten voor deze oplossing hebben gekozen, toont aan dat er een enorme behoefte is aan een dergelijk product."

Vijfentwintig klanten
Klanten die in de afgelopen maanden voor Packaging Robot kozen, zijn onder andere Amphia Ziekenhuis, Gemeente Lelystad, Menzis, Gemeente Purmerend, Gemeente Hilversum, Provincie Zuid-Holland, Grontmij, Achmea Active, ROC Midden-Brabant, Erasmus MC en Wetterskyp Fryslan.

Erik ten Winkel, IT-manager bij Grontmij: "We zochten een oplossing waarmee we snel 500 applicaties, verspreid over al onze vestigingen in Europa, kunnen packagen. We hebben uiteindelijk voor Packaging Robot gekozen, omdat alle MSI-packages met weinig kennis van packaging automatisch gegenereerd, getest en gedocumenteerd worden en daarnaast van de hoogste kwaliteit zijn."

Online presentatie
In april en mei vonden de Microsoft Technet/MSDN Briefings plaats. Deze briefings boden een overzicht van de laatste ontwikkelingen, demonstraties, in-depth sessies en de mogelijkheid om met Microsoft-medewerkers en –experts te spreken. Tijdens de keynote gaf BRAIN FORCE – VAI, als partner van Microsoft, meer uitleg en een demonstratie van Packaging Robot. Deze is nu online te bekijken op It's Showtime van Microsoft: http://www.microsoft.com/netherlands/technet/itsshowtime/sessionh.aspx?videoid=145.

Meer over

Robotica

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    NIS2
    ActueelGovernance & Privacy

    NIS2 wordt bureaucratisch monster, vrezen Duitsers

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    grens België - Nederland
    ActueelData & AI

    Ai in de Benelux: veel strategie, weinig uitvoering

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs