Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Groei OKI in mkb alleen door actieve dealers

23 juni 2006 - 13:54ActueelWerkplek & BeheerOki
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Om te kunnen groeien in de mkb-sector wil printerfabrikant OKI Printing Solutions maximaal zo'n 400 partners aantrekken. Het gaat om de persoonlijke benadering en met 400 dealers is dat nog te doen, meent Korstiaan van Kleef, sales & marketing director van OKI.

Hoewel OKI al vijftig procent van zijn business uit het mkb haalt met nu zo’n 300 resellers, zit er nog meer in het mbk, vindt Van Kleef. “Het mkb legt een stabiele basis voor je omzet. Dat werkt alleen maar met persoonlijke aandacht en dealers. We zijn sterk in die persoonlijke benadering”, vertelt Van Kleef. “Ik bel zelf één keer per week mijn tien grootste klanten en daarnaast ook nog tien at random.”

Maar Van Kleef vindt wel dat OKI niet gebaat is bij een oneindige stroom resellers. “Wij willen resellers die zich actief inzetten voor OKI. Aan ‘af-en-toe’-resellers heeft OKI weinig.” Volgens van Kleef weten weinig mensen echt waar ze over praten in de mkb-sector. “In het mkb draait het om je merk, niet zozeer om het product. We zitten in een markt die gebukt gaat onder een verschrikkelijke prijserosie en waar de levenscyclus van producten heel kort wordt. Dealers hebben kennis van zaken en kennen hun klanten. Het zijn hele trouwe kopers, die een afschrijfperiode hebben van drie jaar.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Eén reactie op “Groei OKI in mkb alleen door actieve dealers”

    1. Een geërgerde lezer schreef:
      23 juni 2006 om 15:02

      Wat een geleuter toch steeds uit het OKI-kamp. Het zijn allemaaal open deuren en voegt niets toe aan de value proposition van OKI. Misschien eens tijd om keuzes te maken voor deze fabrikant. Al maanden moeten we deze verhalen aanhoren, maar blijkbaar gaat het erg moeizaam als je je sowieso niet kunt onderscheiden op functionaliteit of prijs.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs