Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

The New Diamond Presentation Scanner van Datalogic

29 juni 2006 - 14:19ActueelGovernance & PrivacyDatalogic

Datalogic heeft haar aanbod van retail scanners versterkt met de introductie van de Diamond™ . Deze nieuwe scanner is de kleinste in zijn categorie en is een bedrijfszekere investering voor omni-directioneel scannen in hands-free applicaties. Met de toevoeging van de Diamond™ aan het assortiment, beschikt Datalogic over retail scanners met verschillende technologieën en eigenschappen zodat aan alle wensen van de klant voldaan kan worden.

Met zijn kleine afmeting, nauwkeurige lezingen, scan snelheid en first-read snelheid is de Datalogic Diamond™ dé ideale oplossing voor “point of sale toepassingen” in retail omgevingen, alsmede voor met de hand lezen van documenten, enveloppen en kleine pakketten in postkantoren en koeriersbedrijven.

De nieuwe presentatie scanner is kleiner van formaat dan zijn voorganger waardoor hij maar weinig plaats bij de kassa inneemt. Om de laatste trends in de retail markt tegemoet te komen, is de nieuwe Datalogic Diamond™ beschikbaar in de kleur donkergrijs.

De optica en elektronica in de nieuwe Datalogic Diamond™ zijn compleet vernieuwd met als gevolg dat de scan performance sterk verbeterd is. De presentatie scanner kan 1200 scans per seconde lezen. Bovendien is hij speciaal uitgerust met het Datalogic code reconstructie systeem om niet georiënteerde labels die op verschillende plaatsen op de voorwerpen zijn geplakt, te kunnen lezen. Het systeem zorgt er tevens voor dat ook slecht geprinte of beschadigde codes gescand worden. De Datalogic Diamond™ leest standaard lineare barcodes als toevoeging op RSS en kan “in-field” worden geüpdate, waardoor het mogelijk is om in de tussentijd nieuwe functies toe te voegen en nieuwe type barcodes te lezen.

De optica in de nieuwe Datalogic Diamond™ zijn beschermd tegen invloeden van buitenaf en ook is er speciale aandacht geschonken aan de duurzaamheid van de scanner. Ingebouwde shock absorbers beschermen de scan module en motor assemblage tegen schokken en vervuiling.

De nieuwe Diamond™ presentatie scanner is net zoals alle andere nieuwe handscanners van Datalogic een multi-interface product dat standaard wordt geleverd met een USB interface als aanvulling op RS232, Wedge en Wand. Hij beschikt tevens over een stand-by en “wake-up” functie, single-line scan patroon optie, geluidssignaal bij een geslaagde lezing en een complete set van stands voor installatie op verschillende manieren.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Artific B.V.

    Artific
    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    Infosistema
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    shutterstock_2726036819 Ivan Marc
    Data & AI

    Kort: EU-regeldruk leidt tot id-hub, Gartner verwacht groei wereldwijde it-bestedingen (en meer)

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    Governance & Privacy

    HCC! waarschuwt tegen overname van Solvinity door Amerikaanse Kyndryl

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan techniek

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs