Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Flex 2 geeft ontwikkelaars ultieme flexibiliteit voor het bouwen van nieuwe generatie webapplicaties

03 juli 2006 - 13:013 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyAdobe

Adobe Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) presenteert de nieuwe Adobe Flex2-productlijn. Ook introduceert Adobe een nieuw licentiemodel om Flex voor iedere applicatieontwikkelaar toegankelijk te maken. Met behulp van krachtige op Eclipsegebaseerde tools, een robuust dataservice-aanbod en de introductie van de gratis Adobe Flex 2 Software Development Kit (SDK) stelt Adobe ontwikkelaars in staat om nieuwe rijke internetapplicaties te maken die nog gebruiksvriendelijker en effectiever zijn.

Grote spelers in diverse bedrijfstakken waaronder Vlaamse Watermaatschappij (VMW), Akzo Nobel, Boeing, Dow Jones Indexes, Samsung en SAP gebruiken reeds enige tijd Adobe Flex-software en Flash Player om nieuwe webapplicaties te bouwen die de voordelen van desktopsoftware combineren met het bereik van het web. “SAP is continu bezig om de gebruikservaring voor zijn klanten te verbeteren en toegang tot en gebruik van bedrijfsinformatie te vereenvoudigen. We laten de gebruikers graag werken in een omgeving waar zij zich prettig voelen”, zegt Doug Merritt, executive vice president en general manager, Product & Technology Group, SAP AG. “Met zijn robuuste Flex en Flash technologie is Adobe hierin een belangrijke partner.”

Flex 2 biedt ontwikkelaars een uitgebreide en geïntegreerde toolset voor snelle, end-to-end ontwikkeling van rijke, innovatieve webapplicaties. Met Flex 2 SDK en Flex Data Services 2 Express, een CPU-licentie die message-based datamanagement services biedt, hebben ontwikkelaars kosteloos alles wat ze nodig hebben om complete rijke internetapplicaties te bouwen en beschikbaar te stellen op het web. Voor meer productiviteit is er Flex Builder 2, een krachtige op Eclipse gebaseerde geïntegreerde ontwikkelomgeving (IDE). Deze IDE bevat een scala aan functionaliteiten en diensten voor applicatieontwikkeling en user interface design. Met Flex Data Services 2 kunnen ontwikkelaars data-intensieve applicaties bouwen die bijvoorbeeld realtime datasynchronisatie of samenwerkingsmogelijkheden bevatten.

Prijzen en beschikbaarheid

De Adobe Flex 2-productlijn is direct beschikbaar in het Engels. Adobe Flex 2 SDK, inclusief Flex framework en command line compiler, is gratis verkrijgbaar. De adviesverkoopprijs van Adobe Flex Builder 2 is 449 Euro, die van Adobe Flex Builder 2 met Charting is 699 Euro. Adobe Flex Data Services 2 Express, inclusief een volledige single-CPU-productielicentie, is gratis verkrijgbaar. De prijs voor Adobe Flex Data Services 2 is 18.500 Euro per CPU inclusief de kosten van onderhoud en ondersteuning. Volumekortingen en aangepaste prijsstructuren voor ISV/OEM-klanten zijn mogelijk. Voor meer informatie over Adobe Flex 2, waaronder systeemvereisten en ondersteunde platformen, ga naar http://www.adobe.com/products/flex/.

Om ontwikkelaars te helpen bij het bouwen van innovatieve rijke internet applicaties heeft Adobe diverse online en persoonlijke hulpbronnen verzameld op http://developer.adobe.com.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    ‘Ai dwingt ons om risico’s opnieuw te definiëren’

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs